Angle down Atgal

Zodiako ženklai, su kuriais sunku užmegzti santykius

Astrologai įvardijo tris Zodiako ženklus, su kuriais labai sunku sukurti gerus, adekvačius, sveikus santykius. Jie turi tam tikrų kompleksų, neleidžiančių jiems suartėti su žmonėmis.

Šaulys

Šauliai gana kruopščiai žiūri į savo išvaizdą. Dėl tokių kompleksų jiems sunku įsileisti žmones į savo gyvenimą. Būtent šis nepasitikėjimas savimi dažniausiai jiems pakiša koją. Apskritai jie gali susirasti savęs vertą partnerį ir sukurti laimingus santykius, tačiau su sąlyga, kad išmoks mylėti ir priimti save.

Mergelė

Mergelėms sunku užmegzti santykius dėl savo reiklumo. Jie yra įpratę viską kontroliuoti, tačiau ne visi aplinkiniai yra pasirengę taikstytis su tuo, kad nuolat patiria spaudimą. Toks charakterio bruožas gali paskatinti tai, kad jie bus palikti ramybėje.

Žuvis

Svajingos Žuvys nėra pasirengusios prisiimti atsakomybės. Ir tai yra pagrindinė priežastis, kodėl jie negali sukurti šeimos. Vargu ar yra šiame pasaulyje žmogus, kuris sutinka viską tempti ant savęs. Psichologiniai pokalbiai su Žuvimis dažniausiai nepadeda, todėl žmonės juos tiesiog palieka.

Parengta pagal Unian.net

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite