Vilkaviškio sav. nuotr.
Angle down Atgal

Bartninkuose vyko 20-asis jubiliejinis bėgimas

Lapkričio 20 d. Bartninkuose vyko 20-asis jubiliejinis bėgimas „Jono Basanavičiaus tėviškė (Ožkabaliai) – Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras“, skirtas Jono Basanavičiaus 170-osioms gimimo metinėms paminėti.

Jubiliejiniame bėgime savo jėgas išbandė 201 dalyvis. Bėgikai varžėsi nelengvame 5,9 kilometrų nuotolyje. Dalyviai susirinko ne tik iš įvairių Lietuvos miestų, bet atvyko svečių ir iš Latvijos Daugpilio miesto.

Bėgime dalyvavo ir gausus būrys Vilkaviškio rajono sporto mokyklos bėgikų. Geriausiai sekėsi trenerių Rūtos Kiškėnienės ir Rasos Akucevičiūtės auklėtiniams. Airidas Juraitis vaikų amžiaus grupėje iškovojo trečią vietą, Neda Čapskytė jaunučių amžiaus grupėje atbėgo pirma (abiejų trenerė Rūta Kiškėnienė), Aušrinė Zmitrevičiūtė jaunių amžiaus grupėje finišavo antra (trenerė Rasa Akucevičiūtė).

Tradicinio bėgimo dalyvius pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Visi finišavę dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais, vaišinami arbata ir pyragėliais. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, diplomais ir atminimo suvenyrais. Pirmi trys vyrai ir moterys, įveikę distanciją, buvo apdovanoti ir piniginiais prizais.

Iš vyrų greičiausiai atbėgo:

  1. Robertas Vališauskas – Šiaulių raj. – 17:57
  2. Paulius Bieliūnas – Marijampolė – 18:28
  3. Aivaras Čekanavičius – Švenčionys – 18:41

Tarp moterų greičiausios buvo:

  1. Viktorija Varnagirytė – Vilkaviškis – 19:59
  2. Eglė Vaitulevičiūtė – Vilnius – 23:11
  3. Dalia Lukošienė – Šiaulių raj. – 23:21
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite