Angle down Atgal

Visaginiečiai STEAM mokslų konkurse „Mūsų eksperimentas“ laimėjo pirmąsias vietas

2021 m. STEAM mokslų konkursui „Mūsų eksperimentas“ (konkursą organizavo Lietuvos moksleivių neformaliojo švietimo centras) pateikta 50 darbų – fizikos, chemijos, biologijos, inžinerijos eksperimentų. 

Šiais metais konkurso dalyviai turėjo galimybę naudotis mokomaisiais STEAM priemonių rinkiniais, kuriuos paskolinio konkurso partneriai UAB „Mokslo technologijos“. Dirbdami savarankiškai ar nedidelėmis komandomis mokiniai kėlė hipotezes, formulavo eksperimentų tikslus ir uždavinius, planavo eigą, o kaip sekėsi – fiksavo filmukuose. 

STEAM konkurso „Mūsų eksperimentas“ pirmų vietų laimėtojais tapo Visagino „Verdenės“ gimnazijos 5 a klasės mokiniai: Miglė Petrylaitė, Vakarė Kulytė už darbą „Bulvės gyvenimo ciklas“ ir Paulius Gedžiūnas, Livija Jatkevičiūtė už darbą „Tyrimas. Pilnos ir nepilnos metamorfozės palyginimas“.

Pagyrimo raštu apdovanotas Marek Libako, Lianos Lovkytės darbas „Demonstracinis bandymas. Rūkymo proceso demonstravimas su plaučių modeliu“. Mokinius STEAM mokslų konkursui paruošė mokytoja Danguolė Savičienė. Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti ne tik prizais, bet ir apsilankymu Vytauto Didžiojo universiteto gamtos mokslų laboratorijoje.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite