Angle down Atgal

Vievio seniūnijoje – karių savanorių pratybos

Gegužės 21–22 d. Vievio seniūnijoje ties Skirmantiškėmis, Lazdėnais ir Vilūniškėmis  vyks šioje vietovėje veikiančios Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės 804 pėstininkų kuopos lauko taktinės pratybos.

Pratybų tikslas – treniruoti karius savanorius šalies ginkluotai gynybai ir taikos meto užduotims. Pratybų metu Trakų-Elektrėnų kariai savanoriai dienos ir nakties metu naudos: karines ratines transporto priemones, imitacinius šaudmenis ir pirotechniką.

Gyvenvietėse ir kaimuose nebus naudojami imitaciniai šaudmenys ir pirotechnika. Baigę pratybas kariai sutvarkys pratybų vietas. 

KASP 804-oji Trakų-Elektrėnų pėstininkų kuopa yra įsikūrusi Trakuose, jos atsakomybės rajonas – Trakų rajono ir Elektrėnų savivaldybės teritorijos. Kariai savanoriai, tai Trakų ir Elektrėnų gyventojai. Jie kiekvieną dieną atlieka kasdieninius įprastus darbus, o savaitgaliais civilinius rūbus iškeičia į kario uniformą, ima ginklus į rankas ir ruošiasi ginti Trakus ir Elektrėnus, jei tik to prireiktų.

Pagrindinis uždavinys taikos metu – karinis rengimas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite