Angle down Atgal

Prie Saulės miesto ekipos vairo lieka puikų sezoną Pirmoje lygoje turėjęs Mindaugas Čepas

Dar spalio mėnesio pabaigoje su FA „Šiauliai“ futbolininkais Pirmos lygos nugalėtoju tapęs vyriausiasis komandos strategas Mindaugas Čepas ketvirtadienį įvykusiame susitikime su klubo vadovybe aptarė detales dėl kito sezono.

Pastarasis rado bendrą kalbą su klubo vadovybe bei susitarė, jog kitame sezone visi ir vėl galėsime išvysti Mindaugą už pagrindinės Šiaulių miesto futbolo komandos vairo!

Iš Vilniaus kilusio trenerio vadovaujama ekipa šiemet Pirmoje lygoje sužaidė 27 rungtynes, iškovojo net 21 pergalę, trissyk sužaidė lygiosiomis bei patyrė du pralaimėjimus, o pats Mindaugas buvo pripažintas geriausiu Pirmos lygos sezono treneriu.

Saulės mieste liekantis Mindaugas sako, jog sėkmę Pirmoje lygoje lėmė ilgas ir nuoseklus darbas:

„Sėkmingai įveiktas Pirmos lygos barjeras nebuvo nei lengvas, nei paprastas. Futbolo Akademija „Šiauliai" tai ilgo ir nuoseklaus darbo rezultatas, kuris būtų neįmanomas be stiprios futbolo piramidės, kurios apačioje vaikai, o viršūnėje - profesionalų sportas. 2022 metų sezone laukiantis A lygos iššūkis pareikalaus dar didesnio susitelkimo tiek iš dabartinių akademijos lyderių, tiek ir susigrąžinant iš Šiaulių regiono į geriausius šalies klubus išvykusius futbolininkus. Profesionalaus futbolo lyga - dar vienas laiptelis, kuriam, tikime, jau yra pasiruošęs Šiaulių futbolas“.

--

#AukimeKartu #fasiauliai #ŠiauliųSportui100 #ŠAFF

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite