Angle down Atgal

Už fiksuotą mėnesio mokestį – aukščiausios kokybės vanduo iš namų čiaupo, naujiena Lietuvoje, vertinantiems aukščiausios kokybės geriamąjį vandenį

Remiantis gydytojų dietologų rekomendacijomis bendras per dieną suvartojamų skysčių kiekis, įskaitant maistą ir gėrimus, kurių sudėtyje yra vandens, turėtų siekti bent tris litrus. Šis skaičius svyruoja, priklausomai nuo žmogaus fizinio aktyvumo, lyties, aplinkos temperatūros ir kitokių faktorių. Norint palaikyti organizmo sistemų sveikatą, svarbu ne tik išgeriamo vandens kiekis, bet ir gėrimams bei maistui vartojamo vandens kokybė. Taigi, kiekvieno mūsų pareiga yra atkreipti dėmesį – kokį vandenį vartojame savo mitybos poreikiams?

Lietuva viena iš nedaugelio pasaulio šalių, kuri gali pasigirti išties gausiais ir pakankamai švariais požeminio vandens šaltiniais. Visgi įvairiuose šalies regionuose vandens kokybė nėra vienoda. Pagrindinės problemos – tai pernelyg geležingas ar kietas vanduo, neretai vandens kokybė nukenčia ir dėl kitų vandenyje ištirpusių cheminių medžiagų – mangano, amonio, sieros vandenilio. Pasitaiko mikrobiologinės vandens taršos atvejų. Universaliausias ir patikimiausias būdas švarinti savo geriamą vandenį – vandens filtravimas.

 

 

Šiaulių apskrities, Joniškio rajono gyventojas Marius, pasakodamas savo, kaip naujakurio, patirtį, prisiminė kaip prieš tryliką metų atsikraustė į seną namą ir iškart atliko jame remontą. Jaunos šeimos netenkino vandens kokybė. Vandens sudėtyje buvo labai daug kalkių, nitritų, nitratų – tai tai būdinga paviršiniam vandeniui. Tuo pat metu šeima laukė pagausėjimo, tad buvo svarbus pretekstas su vandens kokybe susijusį klausimą spręsti nedelsiant ir įsirengti vandens filtravimo sistemą. „Dabar nebevargstam su jokiom nuosėdom, o mūsų elekriniam virduliui jau dešimt metų – atrodo kaip naujas. Vandens filtro servisas? Nekelia jokių rūpesčių. Meistrai patys mus susiranda, nes jie geriau nei mes patys žino, kada ateina laikas atlikti techninę priežiūrą.” – Patirtimi dalijosi Marius.

Pačios filtravimo sistemos, jos įrengimo ir serviso kaina, gaila, prieinama ne visiems, kuriems ji būtina ir neatidėliotina. Dėl šios priežasties vandens filtrų ir jų techninės priežiūros lyderis Lietuvoje įmonė „LT Aqua” siūlo naujieną, kuri turėtų sudominti visus nepatenkintus savo geriamojo vandens kokybe.

Įmonės vadovas Laimis Kavaliauskas sako, kad per daugiau nei dešimties metų patirtį vandens kokybės ir vandens valymo technologijų srityje, įmonėje dirbantys specialistai pastebėjo, kad yra regionų su specifinėmis vandens kokybės problemomis ir jas gyventojai yra priversti spręsti nedelsiant. Tam patartina pasidaryti ir periodiškai kartoti geriamojo vandens tyrimą. Jei pasirodo, kad vandens kokybė netinkama vartojimui, problemą reikia spręsti nedelsiant, o tuomet susiduriama su nemažomis išlaidomis vienu kartu. Nuolat pirkti parduotuvėse geriamąjį vandenį plastmasinėje taroje – irgi nepraktiška, nepatogi ir nedraugiška gamtai alternatyva. Tad įmonė, aptarnaujanti šiuo metu jau 13 tūkstančių klientų, pasiryžo siūlyti analogų neturinčią paslaugą. Nuo šiol, pasirašius terminuotą sutartį, vandens filtrą savo namų virtuvėje galima įsirengti per pusvalandį, mokant tik nedidelį 15 eurų fiksuotą mėnesio mokestį. Be to, į paslaugos paketą įeina būtina techninė priežiūra ir reikalinga specialistų konsultacija.

„Ši paslauga užtikrina, kad savo namų virtuvėje turėsite aukščiausios kokybės vandenį. Vandens valymo sistema, įrengta tiesiai po kriaukle, išfiltruoja mechanines priemaišas, sunkiuosius metalus, nitratus, nitritus. Taip pagerinamas vandens skonis, kvapas, jis tampa visiškai skaidrus. Vėliau vanduo mineralizuojamas, praturtinant jį kalciu, magniu, kaliu. Taip gaunamas šarminis mineralizuotas aukščiausios kokybės vanduo, tinkamas vartoti net jautriems kūdikiams. Kas nenorėtų, kad tyro vandens šaltinio vanduo tekėtų tiesiai iš virtuvės čiaupo?” – apie vandens valymo sistemos privalumus pasakoja L. Kavaliauskas ir ragina konsultuotis su jų įmonės specialistais dėl vandens kokybės.

https://www.ltaqua.lt/aptarnavimas/filtruotas-vanduo-namams/

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite