Angle down Atgal

Utena – Lietuvos beisbolo sostinė

Utenos rajono savivaldybėje lankėsi ir su Utenos rajono savivaldybės meru Alvydu Katinu susitiko Lietuvos beisbolo asociacijos (LBA) prezidentas Vermidas Neverauskas ir organizacinio komiteto pirmininkas Klaudijus Sarapas.

Susitikimo tikslas – pristatyti ir aptarti liepos ir rugpjūčio mėnesiais Utenoje vyksiančias tarptautines beisbolo vyrų kategorijos ir U-23 amžiaus kategorijos kvalifikacines rungtynes į Europos čempionatą. Kaip sakė LBA prezidentas, rungtynėse dalyvaus Lietuva, Šveicarija, Rumunija, Ukraina, Lenkija, Izraelis ir Suomija.

Lietuvos beisbolo asociacijos prezidentas į Uteną atvyko su dar vienu tikslu – įteikti Utenos rajono savivaldybės merui ženklą, žymintį, kad Utenos miestas yra Lietuvos beisbolo asociacijos 2021 metų partneris. Įteikdamas šį ženklą, Vermidas Neverauskas akcentavo, kad Utenoje yra geriausiai išvystyta beisbolo infrastruktūra, ji yra Lietuvos beisbolo rinktinės žaidėjų kalvė, todėl Utenai prie visų jos vardų galima pridėti dar vieną – Lietuvos beisbolo sostinė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite