Angle down Atgal

Ukrainos generalinis štabas: rusai ruošiasi atnaujinti puolimą slaviška kryptimi ir planuoja pradėti puolimą Limano srityje

Rytų Ukrainoje tęsiasi aktyvūs karo veiksmai. Rusų okupantai dabar ruošiasi atnaujinti puolimą slaviška kryptimi ir planuoja pradėti puolimą Limano srityje.

Dieną šiose operatyvinėse zonose rusai vykdė aktyvų gyvenviečių apšaudymą.

Šia informacija Generalinio štabo spaudos centras pasidalijo neseniai paskelbtoje santraukoje savo oficialiame „Facebook“ puslapyje.

„Okupacinės pajėgos toliau atnaujina puolimą slavų kryptimi. Dieną rusai apšaudė artileriją Charkovo srities Velikajos Kamyševachos ir Dolgenkės gyvenviečių rajonuose“, – pranešė Generalinis štabas.

Limano kryptis taip pat ruošiasi puolimui. Rusijos pajėgos vykdė puolimo operacijas Donecko srities Lipovo, Vasiljevkos, Marinkos ir Novomichailovkos gyvenviečių kryptimis. Pėstininkus rėmė lėktuvai ir artilerija, bet okupantams nepasisekė.

Priminsime, kad Rytų operatyvinėje zonoje kasdien vyksta įnirtingi mūšiai.

Per pastarąją dieną Jungtinių pajėgų grupės kariškiai atmušė 11 išpuolių Donbase. Dėl to Ukrainos gynėjai sunaikino 30 technikos vienetų, įskaitant 8 tankus ir 3 artilerijos sistemas. Rusijos vadovybė visais įmanomais būdais siekia kompensuoti savo kariuomenės nuostolius: vykdo slaptą mobilizaciją ir ruošia rezervus iš 36-osios visos armijos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite