Angle down Atgal

Teismui perduota narkotinių ir psichotropinių medžiagų platintojų bei pirkėjų byla

Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmams perduota narkotinių ir psichotropinių medžiagų platintojų bei pirkėjų byla.

Joje šešiems asmenims pateikti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis, ketvirtadienį pranešė Generalinė prokuratūra.

Bylos duomenimis, M. V. kaltinamas narkotinių ir psichotropinių medžiagų disponavimu su tikslu jas platinti bei neteisėtu disponavimu šaunamuoju ginklu. Pareigūnams atliekant kratą jo namuose rasta dešimt ritinėlių su amfetaminu ir keturi maišeliai su kanapėmis, o automobilyje aptiktas savadarbis pistoletas su dėtuve. 

Kitas iš kaltinamųjų M. N., pareigūnų teigimu, iš minėto asmens pirko amfetaminą. Jis kaltinamas dėl disponavimo psichotropinėmis medžiagomis neturint tikslo jas platinti.

Dar vienam amfetaminą ir kanapes, įtariama, pirkusiam kėdainiečiui M. K. pateikti kaltinimai dėl narkotinių ir psichotropinių medžiagų disponavimo su tikslu platinti. Iš jo amfetaminą pirkę kėdainiečiai D. G., E. S. bei A. R. taip pat tapo kaltinamaisiais šioje byloje dėl disponavimo psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Ikiteisminį tyrimą byloje atliko Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai, tyrimui vadovavo Kauno apylinkės prokuratūros Penktojo skyriaus prokurorė.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite