Angle down Atgal

Taro kortų dėlionė „Savaitės įvykiai“

Keistas dalykas yra mūsų gyvenimas. Permainos beldžiasi į langą, bet atrodo, kad jų negirdime. O juk pokyčiai svarbūs, bet mes jų tiesiog nematome. Kodėl? Nes bijome pokyčių ir jiems priešinamės. Bijome, kad jie viską pakeis: mūsų mintis, veiksmus, gyvenimą. Norėdami nuslopinti pasipriešinimą ir nustoti bijoti pokyčių, galite pasiimti Taro kortas ir išdėlioti dėlionę „Savaitės įvykiai“. Jei tikrai esate netoli kažkokių naujų įvykių slenksčio ir labai jų bijote, kortos galės išsklaidyti jūsų baimes ar patvirtinti abejones.

Kai pokyčiai neišvengiami, o jus kankina nerimas, išdėliokite būrimo dėlionę „Savaitės įvykiai“.

Kas verčia žmogų priešintis pokyčiams? Viena ir pati svarbiausia priežastis – pasyvumas. Žmogus, pripratęs prie savo „pelkės“, nenori nieko daryti, kad bent ką nors pakeistų savo gyvenime. Jis neigia pokyčius, pykstasi, ilgai derasi, ir visa tai siekiant išvengti pokyčių.

Kai kurių mokslininkų nuomone, pasipriešinimas pokyčiams kyla iš to, kad nesuvokiama, kokią svarbą atneš pokyčiai. Pabandykite pažvelgti į pokyčius iš kitos perspektyvos. Kartu su Taro kortomis apsvarstykite visus privalumus ir trūkumus, kurie gali įvykti po pokyčio. Pamatysite, kad bus daug daugiau teigiamų vertybių. Galėsite visą energiją skirti tam, ko norite, o ne atiduoti dalį energijos baimėms kas bus rytoj. Todėl būtina, kad jūsų teigiama energija būtų nukreipta ir į problemų sprendimus. Gaila, kad mokykloje ir kolegijoje nemokoma pasirinkti tikslą ir eiti jo link. Tačiau be jo sunku ištrūkti iš problemų verpeto. Būrimas „Savaitės įvykiai“ apšvies savaitės įvykius, nuramins. Sužinosite kuriomis savaitės dienomis pasidėti pagalvę, o kuriomis nerti stačia galva (viskas proto ribose). Kiekvienai savaitės dienai galite traukti ne tik įvykių kortą, bet ir patarimo – greičiau susiorientuosite kaip reikia pasielgti vienoje ar kitoje situacijoje.

Dėlionės „Savaitės įvykiai“ paaiškinimas

 „Septynios dienos“ dėlionė - tiesiog apibūdina kitos savaitės įvykius. Ši Taro dėlionė gali būti naudojama kitos savaitės įvykiams ir situacijoms nuspėti – šis būrimas yra iš būrimų kategorijos netolimai ateičiai nuspėti.

Šios dėlionės dėka galima pašalinti arba sumažinti nenuspėjamas situacijas ateityje. Savaitės dėlionė nulemia ateinančios savaitės atmosferą, taip pat įspėja apie galimus įvykius. Ši dėlionė taip pat padeda planuoti laiką.

Klasikinė savaitės dėlionė susideda iš 7 Taro kortų. Dėlioti šią dėlionę geriausia sekmadienį arba pirmadienį – šiuo būrimo dėka, nustatomas visos savaitės ritmas, perteikiama naudinga kiekvienos dienos informacija. Bet jei dėlionę išdėstėte kažkurią kitą savaitės dieną, pavyzdžiui, ketvirtadienį, nėra ko jaudintis, tiesiog pirmiausia interpretuokite ketvirtadienio kortą, tada penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį – tai ir yra dabartinė savaitė, o 1, 2, 3 kortos reikš ne situacijas praeityje, o prognozę kitai savaitei. Šis išdėstymas gali būti naudojamas tik kartą per savaitę.

Jei jums reikia daugiau informacijos, turėtumėte naudoti kitą išdėstymą. Kad nieko nepraleistumėte, patariama užsirašyti būrimo rezultatą. Jei ką nors savaitės bėgyje pamiršote, visada galite grįžti prie užrašų ir atnaujinti atmintį ar papildyti interpretaciją. Išdėstymas atliekamas pagal šią schemą:

  • Pirmadienis;
  • Antradienis;
  • Trečiadienis;
  • Ketvirtadienis;
  • Penktadienis;
  • Šeštadienis;
  • Sekmadienis.

Kortos gali būti išdėstytos tiek horizontalia linija iš kairės į dešinę, tiek kopėčių pavidalu didėjančia tvarka nuo pirmadienio (1 korta) iki sekmadienio (7 korta).

Kiekviena korta gali apibūdinti tik tam tikros savaitės dienos įvykius, taip pat kiekviena korta gali būti laikoma patarimu konkrečiai savaitės dienai.

Didžiausias sunkumas dirbant su Taro yra nesugebėjimas aiškiai suprasti kortos esmės. Nesvarbu, kiek knygų perskaitėte, išstudijavote. Kol nesuprasite Taro kortos esmės, plūduriuosite vandens paviršiuje ir pilstysite vandenėlį iš vieno ąsočio į kitą. Kiekvienas Taro kortų derinys yra individualus, turėtų būti aiškinamas tik per realaus gyvenimo prizmę. Taro yra tarsi Visatos holograma – iš Taro kortų išmoksite skaityti ženklus, kuriuos jums siunčia visata. Jei tam tikra situacija su jumis kartojasi nuolat. Vadinasi, esate įstrigęs kažkokiame scenarijuje. Todėl svarbu žinoti, kas slypi už šio scenarijaus, ir rasti išeitį iš jo. O kas gali padėti? Šioje sunkioje situacijoje padėti išspręsti problemas gali profesionali tarologė Elana, jos tinklalapyje - elana.lt galite užsakyti įvairias Taro kortų būrimo paslaugas. Ji ne tik supranta Taro kortų esmę, bet ir bendravusi su daugeliu klientų. Patirties, Taro, psichologinių žinių pagalba gali tiksliai interpretuoti ateitį ir duoti patarimą kaip išspręsti susiklosčiusią situaciją.

 

 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite