Angle down Atgal

Tadas Gryn: „Visi aktoriai nori režisuoti”

Vienas populiariausių Lietuvos teatro ir kino aktorių Tadas Gryn šį šeštadienio vakarą drąsiai žengs iš savo komforto zonos ir kartu su kolege aktore Aušra Štukyte ners į BTV laidos „Protas ir jėga“ iššūkių labirintus. 

 

Tadas neslėps, kad tokio tipo laidose dalyvauja retai, o atvykę į laidos filmavimą aktorių duetas visus nustebins komandiniu šūkiu: „Svarbiausia – pasišiukšlinti”.

Žinomas Lietuvos aktorius tikrins savo žinias, atsakinėdamas į laidos vedėjo Rolando Mackevičiaus klausimus. Aušrai Štukytei teks išbandyti Dalios Belickaitės sugalvotas užduotis.  Paklausta, kodėl jų duetas nusprendė būtent taip pasidalinti rolėmis šį vakarą, Aušra rėš: „Tadas yra protingiausias Lietuvos aktorius iš visų. Šioje scenoje stovinčių.”

Tadas Gryn prisipažins, kad nepaisant to, kad vaidmenų ir darbo jam šiuo metu tikrai netrūksta, kalendorius nežada jokių atostogų artimiausiu metu, tačiau dažnai ateina mintys ir pačiam stoti į kitą barikadų pusę: „Visi aktoriai nori režisuoti. Atsigulu vakare prieš miegą ir galvoju: niekas nieko nebemoka daryt. Aš padaryčiau geriau. Bet dar neatėjo laikas, nepribrendau, nors minčių ir idėjų turiu.”

Paklaustas, kaip tvarkosi su situacija, kuomet teatro scenoje pamiršta tekstą, Tadas atviravo, kad dažniausiai tokiais atvejais gelbėja kolegos: „Kai scenoje ištinka „baltas lapas”, smegenys pradeda veikti kosminiu greičiu. Pradedi galvoti, ką daryt, kur pasisukt. Kūnas pats kartais atgamina tekstą. Kolegos dažniausiai padeda pasufleruodami kažkokią frazę, žodį ar mintį. Tada atsigamina viskas. Žiūrovai to dažniausiai nepastebi. Nes mes gi melagiai esam.“

BTV laida „Protas ir jėga“ žiūrovus prie ekranų kviečia kiekvieną šeštadienį 19.30 val. Iššūkiams pasiruošę žinomi Lietuvos žmonės turi susidoroti ir su fizinėmis užduotimis, ir su įvairiapusiškais nuo pop pasaulio iki istorinių faktų apimančiais klausimais. Laidos vedėjai – Rolandas Mackevičius ir Dalia Belickaitė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite