Angle down Atgal

Svajūnas Ambrazas: dviračių šventė tęsis visą dieną

Šiauliai pasiduoti neketina: saugant dviračių miesto vardą, tradiciškai paskutinį liepos sekmadienį mieste organizuojamos Šiaulių dviračių lenktynės. Vienas iš jų sumanytojų ir organizatorių - sporto klubo „S-Sportas” vadovas Svajūnas Ambrazas – pastebi, kad labai užaugo ir dviratininkai, ir pati šventė.

 

Tradicinė X-oji Šiaulių dviračių diena šiemet vyks liepos 25 d. Pirmieji prie starto

linijos išsirikiuos mažieji dviratininkai. Po jų 11 val. startuos „Minkime kartu“ grupės nariai. Tai šiauliečiai ir miesto svečiai, įmonių ir organizacijų komandos. Jie draugiškai mins 7 kilometrų simbolinį lenktynių ratą.

Sporto klubas „S-Sportas” vadovas Svajūnas Ambrazas pamena, kad 2011 metais buvo tik dvi distancijos. Jos buvo trumpesnės. Dviratininkai tuomet, anot Svajūno Ambrazo, irgi buvo šiek tiek žioplesni. O dabar varžybos išaugo iki 5 distancjų. Be vaikų ir „Minkime kartu“ ratų mėgėjai dėl prizų gali kovoti 35 ir 63 kilometrų distancijose. Profesionalai mins 100 kilometrų.

Pasak S. Ambrazo, tai bus visą dieną trunkanti šventė, kurią ryte pradės mėgėjų startas, o pavakary užbaigs profesionalų finišas.

 

VARŽYBŲ PROGRAMA

9.00 - 13.00 - Dalyvių registracija, startinio paketo išdavimas

10.45 - Vaikų startas

11.00 - MINKIME KARTU - grupės startas

11.30 – B distancijos startas - 63 km

11.32 – C distancijos startas - 35 km

13.30 - Neįgaliųjų startas - 7 km

14.00 – A distancijos startas - 98 km

16.30 – Apdovanojimai

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite