Angle down Atgal

Susitikime su Raseinių rajono verslo įmonėmis – dėmesys testavimui ir kitoms pandemijos valdymo priemonėms

Nuo pirmadienio, rugsėjo 13 d., Lietuvoje įsigaliojus papildomoms pandemijos valdymo priemonėms, Raseinių rajono savivaldybės mero Andriaus Bautronio iniciatyva buvo organizuojamas susitikimas su Raseinių rajono įmonių atstovais, kurio tikslas – pagerinti verslo atstovams darbo sąlygas šiuo pandemijos laikotarpiu.

Raseinių rajone bus sudaromos palankesnės sąlygos testuotis didesnei grupei žmonių ir tokiu būdu užtikrinimas efektyvesnis darbuotojų testavimas. Atsižvelgiant į išsakytus verslo atstovų pasiūlymus, be mobiliojo punkto pajėgumų didinimo, bus siekiama įgyvendinti daugiau vakcinavimo akcijų, kurios būtų patrauklios ir juridiniams, ir fiziniams asmenims.

„Tikiuosi, kad bendradarbiavimas, atviras dialogas ir konstruktyvi diskusija visoms pusėms atneš teigiamų rezultatų, o verslas, kuris nukentėjo pandemijos laikotarpiu, greitu metu atsigaus“, – susitikimo metu su verslo atstovais kalbėjo meras.

Susitikime su rajono įmonių atstovais taip pat dalyvavo administracijos direktorius Edmundas Jonyla, mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas ir atsakingi specialistai, kurie atsakė į verslo atstovams rūpimus klausimus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite