Angle down Atgal

Sulaikytas už kurą Klaipėdos apskrities degalinėse nemokėdavęs vairuotojas

Klaipėdos rajone sulaikytas, kaip įtariama, jau kurį laiką kuro degalinėse įsipildavęs ir nesumokėjęs pasišalindavęs vyras, ketvirtadienį pranešė Klaipėdos policija. 

Gegužės mėnesį Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams pranešta, jog iš įvairiose apskrities vietose esančiose degalinėse sidabro spalvos BMW automobiliu atvykstantis vyras įsipila kuro ir pasišalina nesumokėjęs.

Įtariama, kad prieš įvažiuodamas į degalinę asmuo pritvirtindavo netikrus automobilio numerius, o įsipylęs kuro ir išvykęs iš degalinės juos vėl nusiimdavo. Pavogto kuro vertė, pasak Klaipėdos rajono policijos pareigūnų, būdavo iki 150 eurų, už tai gresia administracinė atsakomybė.

Klaipėdos rajono policijos pareigūnai, išanalizavę vaizdo kamerų įrašus, nustatė tikruosius minėto automobilio numerius.

Birželio 15 dieną, apie 23 val., Plungėje Klaipėdos rajono policininkai sulaikė 36-erių teisėsaugai už vagystes, disponavimą narkotinėmis medžiagomis žinomą vyrą, kurio gyvenamojoje vietoje Plungėje taip pat rasta įtarimą sukėlusių miltelių, galimai narkotinės medžiagos.

Asmuo buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Įtariama, jog kuro įsipilti ir išvykti nesumokėjęs vyras galėjo ir kituose Klaipėdos apskrities rajonuose ir miestuose.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite