Angle down Atgal

Startuoja registracija į pirmąsias stovyklas Lazdijų rajone

Lazdijų rajono savivaldybė pristato skirtingas vasaros stovyklas, kuriose įdomiai laiką leisti galės daugiau kaip 500 vaikų. Registracija į nemokamus užsiėmimus startuoja jau šiandien, o patekti į jas gali visi norintys ir spėję užsiregistruoti.

Sušvelnėjęs karantinas leidžia organizuoti skirtingas užimtumo programas beprasidedančiam atostogų sezonui. Kol kas skirtingo amžiaus rajono mokiniai gali rinktis iš 8 veiklų, kurias organizuoja Lazdijų rajono biudžetinės neformalaus švietimo, kultūros įstaigos ir bendruomenės. Vasaros stovyklos taip pat vyksta ir visose rajono bendrojo ugdymo mokyklose. Netrukus vasaros stovyklų sąrašas pasipildys naujomis stovyklomis, nes bus skelbiamas naujas konkursas .

Stovyklų programomis siekiama, kad visi vaikai ir paaugliai per vasaros atostogas, užuot nuobodžiavę, dalyvautų užsiėmimuose bei veiklose ir turiningai praleistų laisvalaikį, skatinantį jų kūrybiškumą, iniciatyvą,  norą bendrauti ir bendradarbiauti, kurti ir fantazuoti, sportuoti ir sveikai gyventi. Vasariškos veiklos organizuojamos taip, kad būtų prieinamos visiems, nepriklausomai nuo šeimos finansinių galimybių.

Stovyklų organizatoriai privalo užtikrinti, kad vienoje grupės veikloje dalyvautų ne daugiau kaip 15 vaikų, vienam vaikui stovyklos veiklų organizavimo vietose būtų skiriamas ne mažesnis kaip 5 m² plotas, laikytis grupių izoliacijos principo ir užtikrinti kitus teisės aktų nustatytus mokinių saugos bei sveikatos reikalavimus.

Vasaros stovyklų sąrašą rasite čia.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite