Angle down Atgal

Sportiškas savaitgalis Alytuje – mieste šurmuliavo tarptautinių turnyrų dalyviai

Praėjusį savaitgalį Alytus džiaugėsi sportininkų iš įvairių pasaulio šalių gausa. Dzūkijos sostinėje vyko net keli tarptautinio lygio turnyrai, kuriuose dalyvavo sportininkai iš daugelio Europos šalių.

„Džiaugiuosi jus matydama Alytuje, kad galėjome visi susirinkti. Šių metų tradicinės tarptautinės „Best Indoor“ šaudymo iš lanko varžybos sulaukė didelio susidomėjimo ir dalyvių skaičiumi pranoko lūkesčius. Džiugu, kad ši sporto šaka tampa vis populiaresne ir sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Dėkoju organizatoriams už puikų sporto renginį, o varžybų dalyviams linkiu taiklių šūvių, lengvai įveikiamų iššūkių ir, žinoma, pergalių, bei gero pasibuvimo mūsų mieste“, – sveikindama devintojo tarptautinio šaudymo iš lanko turnyro „Best Indoor“ dalyvius, sakė Alytaus mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė.  

Į tradicinį turnyrą, kuris pernai, deja negalėjo vykti dėl karantino, šiemet susirinko beveik šimtas šaulių iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos. Jų organizatorius – alytiškių klubas „Žaliasis lankas“. Pasak jo vadovės Ingos Timinskienės, šiuo metu šaudymu iš lanko klube užsiima trys dešimtys alytiškių. 

Tuo pačiu metu Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine vyko ir tradicinis tarptautinis kanupolo turnyras „Dzūkijos taurė“. Jame varžėsi 16 komandų iš Čekijos, Suomijos, Lenkijos, Ukrainos, ir žinoma, Lietuvos. 

Šių varžybų organizatorius Kęstutis Dambrauskas džiaugėsi, kad šiais metais pavyko surengti turnyrą. „Sportininkai labai pasiilgę ne tik varžybų, bet ir pabendravimo vieni su kitais, išvykų į jiems jau žinomas ir mielas vietas“, – sakė K. Dambrauskas. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite