Angle down Atgal

SPA ir kosmetikos gaminiai su rožėmis – ypatingas poveikis odai

Rožių žiedlapių naudingosios savybės ir teigiamas poveikis odai bei plaukams žinomas šimtmečius. Rožių žiedlapiai nuo seno naudojami vandens procedūrose (pavyzdžiui, SPA voniose), kosmetinių, eterinių aliejų, hidrolatų, kremų ir kitų odos bei plaukų priežiūros priemonių gamyboje. Prabanga alsuojantis rožių kvapas – vienas populiariausių tarp kvepalų kūrėjų.

Rožių žiedlapiuose gausu vitamino C, A, K, beta karoteno, B grupės vitaminų, kalcio, kalio, vario ir kitų mineralų, antioksidantų. Odos ir plaukų priežiūros gaminiai, pagaminti iš rožių žiedlapių, itin populiarūs grožio ir sveikatingumo srityse. Daugelyje aukštos klasės SPA centrų teikiamos procedūros, kuriose naudojami rožių žiedlapiai ar iš jų pagaminti aliejai, hidrolatai bei kiti rožių ekstraktai. Veido ir kūno SPA procedūrų su rožių ekstraktais rasite NoriuNoriuNoriu platformoje.

Rožių žiedlapiai ir jų produktai puikiai tinka tiek jaunai, tiek brandžiai, tiek itin jautriai odai. Aptarkime, kaip mūsų odą veikia procedūros ir kosmetikos gaminiai iš rožių žiedlapių.

Prisotina odą antioksidantais

Vienas pagrindinių produktų ir SPA procedūrų su rožėmis privalumų yra odos prisotinimas antioksidantais. Rožių žiedlapiuose esantys antioksidantai padeda stiprinti odos ląsteles, skatina jų regeneracijos procesus. Taip pat rožių antioksidantai neutralizuoja laisvuosius radikalus, gali padėti sulėtinti odos senėjimo procesus.

Veiksmingai drėkin

Nors rožės puikiai tinka visų tipų odai, jos ypač rekomenduojamos sausai odai. Rožių žiedlapiai pasižymi stipriomis odą drėkinančiomis savybėmis, todėl gali numalšinti drėgmės stokos sukeliamus simptomus, tokius kaip odos pleiskanojimas, tempimas, niežėjimas.

Rožių aliejai, hidrolatai ir kiti produktai ne tik sudrėkina odą, bet ir apsaugo ją nuo drėgmės praradimo. Net ir tiems žmonėms, kurių oda nėra sausa, rožių produktai efektyviai užtikrina optimalią odos drėgmę.

Nuramina ir sumažina paraudimą

Rožių žiedlapiai turi daug priešuždegiminių savybių, kurios gali padėti sumažinti odos paraudimą. Taip pat rožėse esančios medžiagos nuramina sudirgusią odą, gali palengvinti odos bėrimų, aknės, egzemos, psoriazės ir kitų uždegiminių odos būklių simptomus.

Sumažina raukšles ir lėtina jų atsiradimą

Rožių vandenyje, aliejuje ir kituose rožių produktuose esantys antioksidantai ir vitaminai A, C gali sulėtinti odos senėjimo procesus, senatvinių dėmių atsiradimą. Rožėse esančios medžiagos skatina kolageno gamybą. Be to, ilgalaikis aukštos kokybės kosmetinių rožių produktų naudojimas gali išlyginti smulkias raukšles.

Subalansuoja odos riebalų išsiskyrimą

Rožėse esančios medžiagos pasižymi odą sutraukiančiomis ir riebalų išsiskyrimą subalansuojančiomis savybėmis. Jos veiksmingai pašalina odos nešvarumus, riebalų perteklių ir padeda išlaikyti odos pH balansą.

Kosmetiniai gaminiai ir procedūros su rožėmis gali padėti žmonėms, kurių oda itin riebi. Skirtingai negu daugelis odos riebumą mažinančių kosmetikos ingredientų, rožių ekstraktai neišsausina odos. Subalansuodami odos sebumo išsiskyrimą, rožių žiedlapiai tuo pačiu intensyviai drėkina odą.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite