Angle down Atgal

Snygis tęsiasi didžiojoje šalies dalyje, ramiau tik Klaipėdos ir Skuodo rajonuose

Dėl buvusio ar besitęsiančio snygio, pustymo ir pūgos, sudėtingos eismo sąlygos šiuo metu išlieka didžiojoje šalies dalyje, ypač rytų ir pietryčių Lietuvoje bei Šiaulių, Kupiškio Kaišiadorių ir Marijampolės rajonuose, informuoja VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Valstybinės reikšmes keliai provėžoti, slidūs, daug kur padengti pažliugusio, prispausto ar puraus sniego sluoksniu. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniuose keliuose sniego sluoksnis vietomis siekia iki 20 centimetrų storio.

AB „Kelių priežiūra“ slidžius ir apsnigtus kelių ruožus barsto ir valo, tačiau dėl snygio ir pustymo kelių dangos greitai vėl padengiamos nauju sniego sluoksniu, todėl vairuotojų prašome atsižvelgti į kelių būklę ir meteorologines sąlygas bei rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį.

Didžiojoje šalies dalyje snygis arba pustymas, tik Klaipėdos ir Skuodo rajonuose be žymesnių kritulių. Oro temperatūra nuo 2 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos.

Naktį eismo sąlygas sunkins snygis, pustymas, plikledis ir gūsingas vėjas! Būkite budrūs!

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis naktį daug kur pasnigs, pustys, rytiniuose rajonuose kai kur galima trumpa pūga. Plikledis. Vėjas šiaurės vakarų, šiaurės, 9–14 m/s, pajūryje gūsiai 15–20 m/s. Oro temperatūra nuo 2 iki 7 laipsnių šalčio.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite