Angle down Atgal

Skriek tiksliai su SERES – skrisk į Turkiją nemokamai!

Trečiasis šansas pretenduoti į šį prizą jau liepos 25 d. (sekmadienį) Šiaulių raj. esančiame Šiaulių DRMC autodrome, kur vyks Lietuvos street race čempionato ir SERES Nacionalinių Vairuojančių moterų varžybų etapas.

Nuo 16 val. (tikslus laikas bus atsiųstas kiekvienam asmeniškai) užsiregistravę žiūrovai turės galimybę ne tik išbandyti SERES3 elektromobilį, bet ir tą pačią varžybų trasą.  Reikės pravažiuoti ją per kuo trumpesnį  laiką ir pasistengti išlaistyti kuo mažiau vandens iš ant automobilio stogo pritvirtinto indo. Į indą bus įpilta lygiai 1 litras vandens. Už kiekvieną išlaistytą 100 ml vandens, bus skiriama viena baudos minutė.

Visi išbandę šią rungtį turės galimybę laimėti įvairius prizus jau tą patį vakarą vyksiančio renginio metu "Olympic Casino" Šiaulių Akropolyje ir pretenduos į kelionę. Rudenį iš visų dalyvių bus ištrauktas kelionės prizo laimėtojas. Apie vykstantį prizo traukimą dalyviai bus informuoti atskirai.

Kaip iškovoti atostogas?

Turėti vairavimo pažymėjimą;

Užsiregistruoti;

Atvykti ir sudalyvauti;

Apie tikslų Jums paskirtą laiką informuosime el. paštu arba sms.

Registracija vyks iki liepos 24 d. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdf5i69WaIyHPv5D5s_aB4XZ0a6NmzDUXxlHtH8jmN4xWnDiw/viewform

Vietų skaičius ribotas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite