Šiauliuose rungtyniaujantis penkiolikmetis Nojus Vytis Audinis patraukė garsaus Italijos futbolo klubo dėmesį.
Angle down Atgal

Šiauliuose rungtyniaujantis penkiolikmetis patraukė garsaus Italijos futbolo klubo dėmesį

Futbolo Akademijos „Šiauliai“ futbolo sistemoje augančiam Nojui Vyčiui Audiniui 2021 metų sezonas tikrai taps įsimintinu. 

Perspektyvus penkiolikmetis šiemet ne tik debiutavo vyrų futbole, tačiau patraukė ir gilias tradicijas turinčio Italijos futbolo klubo „Torino“ dėmesį. Pastarojo klubo skautų simpatijų Nojus sulaukė dar gegužės mėnesį rungtyniaudamas Kroatijoje, kai su Lietuvos vaikinų iki 16 metų rinktine dalyvavo tarptautiniame turnyre. 

Futbolininkas buvo pakviestas atvykti į savaitę trunkančią peržiūrą Torino mieste, Italijoje. Per šią savaitę Nojus bus stebimas klubo vadovų bei trenerių, kurie nuspręs, ar žaidėjui bus pasiūlyta likti rungtyniauti Italijos šiaurės vakaruose įsikūrusiame klube.

Nojus šiame sezone rungtyniauja ne tik savo amžiaus grupes čempionate, bet ir tarp metais vyresnių futbolininkų.

Futbolininkas rungtyniaudamas Samsung Galaxy Watch Active septyniolikmečių Elitinėje Jaunių lygoje sužaidė 10 rungtynių, per kurias sugebėjo pelnyti 3 įvarčius. Vidurio gynėjo bei saugo pozicijose rungtyniauti galintis penkiolikmetis taip pat debiutavo ir vyrų futbole. Pastarasis spėjo sužaisti 2 rungtynes LFF II-oje lygoje bei kontrolinėse rungtynėse su Optibet A lygoje rungtyniaujančia FK „Panevėžys“ ekipa. Nojus taip pat buvo įtraukiamas ir į LFF Pirmos lygos rungtynes.

—-

#AukimeKartu #fasiauliai #ŠiauliųSportui100

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite