Angle down Atgal

Ši Knyga turi beveik 200 metų istoriją ir yra laikoma viena iš gražiausių visų laikų Biblijų…

Peržvelgus šimtus Biblijų, buvo rasta ši – viena gražiausių Knygų, kada nors išleistų pasaulyje… Atnaujinta ir papildyta pristatoma ŠEIMOS BIBLIJA XXI a. skaitytojams – pirmą kartą tokio dydžio ir kokybės knyga lietuviškai! Ši knygų knyga taps Jūsų šeimos relikvija, liks kaip vertingas palikimas Jūsų vaikams, anūkams ir proanūkiams. Tai ypatinga dovana, kuri bus perduodama iš kartos į kartą...

Įspūdingiausia visų laikų Biblija

Pirmą kartą išleista Anglijoje leidėjo Joghno Cassellio maždaug 1840-1860 m., ši Knyga buvo žinoma kaip ILIUSTRUOTA ŠEIMOS BIBLIJA. Tuo metu biblijų leidimas priklausė siauram ratui privilegijuotų leidėjų, todėl J. Cassellis įsiveržė į konservatyvią rinką su trenksmu. Knyga buvo įspūdingai iliustruota tuo metu geriausių dailininkų graviūromis ir buvo leidžiama pačiomis įvairiausiomis formomis – nuo pavienių dalių, kainuojančių grašius, iki įspūdingų oda įrištų leidimų.

The New York Times šią Bibliją pavadino „ne šiaip gera, o retai pasitaikančios kokybės”, o The New York Tribune pridūrė, kad „jokia Biblija nė iš tolo neprilygsta savo meniškumu“.

Biblijos restauravimas užtruko beveik metus

Leidyklos OBUOLYS komanda užtruko beveik metus restauruodama šią įspūdingą Knygą, kurioje buvo panaudotas pataisytas ekumeninio leidimo tekstas. Senąjį Testamentą iš hebrajų ir aramėjų kalbos vertė Antanas Rubšys, Naująjį Testamentą iš graikų – Česlovas Kavaliauskas. Iliustracijų pavadinimus ir žemėlapių tekstus iš anglų kalbos išvertė Kristina Rankelytė.

Viduje rasite:

  • bemaž 1 000 nepakartojamų senovinių iliustracijų, įskaitant kelis spalvotus atvertimus,

  • išplėstinius komentarus, Biblijos žodyną ir dalykinę rodyklę,

  • įspūdingą išlankstomą Biblijos įvykių laiko juostą,

  • reljefinius kietus viršelius, specialiai sutvirtintus ilgam naudojimui ir išskirtiniam knygos formatui,

  • ypatingai tvirtą įrišimą, pritaikytą patogiai atversti knygą 180° kampu,

  • 3 šilko juosteles (juodą, raudoną ir auksinę), kuriomis galėsite pažymėti skaitomas vietas,

  • auksuotą knygos bloką (puslapių kraštą), puikiai tausojantį nuo blukimo,

  • metalizuotus kampus, apsaugančius nuo pažeidimų.

Iliustracijos tiesiog sužavės!

Ši knyga – beveik kaip enciklopedija. Kiekvienas puslapis ir įspūdingos iliustracijos ne tik padeda geriau įsivaizduoti biblinius laikus, bet tiesiog įtraukia ir panardina Jus į Biblijos pasakojimą. Susipažinsite su tų laikų architektūra, žmonių gyvenimo būdu prieš ir po Kristaus, taip pat pažvelgsite į nuostabią florą ir fauną.

 

Tobula dovana visoms ypatingoms progoms

Pirmieji knygos puslapiai yra dedikuoti svarbiems Jūsų šeimos įvykiams – tokiems kaip gimtadieniai ar vestuvių datos, todėl ŠEIMOS BIBLIJA Jus džiugins ir sugrąžins malonius prisiminus visą gyvenimą.

Kruopščiai restauruoti 1 600 puslapių, daugiau nei 900 iliustracijų ir žemėlapių, įspūdingo dydžio riboto tiražo leidimas – tai Šventasis Raštas, kokio ligi šiol nesate matę!

Ypatingas pasiūlymas Jums – ši visų laikų gražiausia Biblija gali būti personalizuota būtent Jūsų šeimai – AUKSO RAIDĖMIS bus įspaustas Jūsų šeimos vardas ant viršelio ir pristatys nemokamai bet kur Lietuvoje! https://obuolys.lt/produktas/seimos-biblija/

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite