Angle down Atgal

Septyni alytiškiai apdovanoti už nuopelnus krepšiniui

Trečiadienį Alytaus sporto ir rekreacijos centre visą dieną vyko Alytaus apskrities gimnazijų krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos krepšinio šimtmečiui paminėti. Renginio uždarymo ceremonijos metu taip pat įteikti apdovanojimai iškiliausiems alytiškiams, kurie prisidėjo prie krepšinio sporto puoselėjimo Alytuje.

Renginį Lietuvos krepšinio federacijos vardu organizavo Putinų gimnazijos krepšinio lyga.

Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vytas Gedvilas medalius ir įrėmintus padėkos raštus įteikė mergaičių trenerei Irenai Špiegienei, moterų trenerei Kristinai Grižienei, vaikinų treneriams Vidui Užuolui ir Sigitui Krukiui, krepšinio teisėjui Rimui Beruliui, Putinų gimnazijos krepšinio lygos vadovui Gintarui Kličiui ir Alytaus miesto savivaldybės merui Nerijui Cesiuliui. 

Žaibo tipo krepšinio turnyras suskaičiavus taškus baigėsi Druskininkų „Ryto“ komandos pergale. „Rytui“ buvo įteikta taurė, o visi turnyre dalyvavę krepšininkai gavo kvietimus į rugpjūčio 9 dieną Alytuje vyksiančias Lietuvos krepšinio rinktinės rungtynes su žinomiausiomis krepšinio žvaigždėmis ir Šiaurės Makedonija. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite