Angle down Atgal

Šeimų šventė Marijampolėje: geros emocijos, puikus oras ir originalios pramogos

Dar prieš pandemiją pradėta organizuoti nuotaikinga Šeimų šventė sugrįžo su puikia nuotaika. Gausus būrys žiūrovų ir dalyvių mėgavosi dainomis, šokiais, edukacijomis, šokinėjimu ant batutų, piešimu ant veidukų, molio katinėlių lipdymu, keturkojų pasirodymais, daugybe kitų pramogų ir, be abejo, pirmą kartą Lietuvoje organizuotu vaikų vežimėlių slalomu, pritraukusiu visą būrį mažų ir didelių dalyvių.

Šventės iniciatorė Savivaldybės mero patarėja Agnė Pavelčikienė džiaugėsi, kad toks Šeimų šventės formatas vėl sugrįžo į Marijampolę, o tai, kad šiandien čia gausiai rinkosi šeimos, rodo, kad tokios šventės yra labai reikalingos.

Šventės pradžioje kalbėjęs Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda visiems linkėjo gero laiko ir sakė, kad Šeimų šventė tikrai taps tradicija, nes susirinkusių gausa dar kartą patvirtino, kad būtina visoms šeimoms dovanoti gerą emociją ir pramogų kupiną dieną.

Pirmą kartą organizuota dvynukų ir trynukų eisena

Šeimų šventę pradėjo Marijampolėje gyvenančių dvynukų ir trynukų eisena. Iš tiesų, įdomu buvo pamatyti vienodus mažuosius, kurie tėvelių lydimi ar vežami įžygiavo į Rygiškių Jono stadioną. Pakalbinti du broliukai sakė, kad juos kitiems tikrai sunku atskirti, bet išdavė paslaptį, kad lengviausiai juos atskirti pagal ūgį, mat brolis kiek aukštesnis.

Nuotaikingos dainos, šokiai, rungtys, keturkojų pasirodymai ir įdomios edukacijos

Visos šventės metu ant scenos netilo dainos, muzika ir šokiai. Susirinkusieji galėjo pamatyti  Marijampolės meno mokyklos pučiamųjų orkestrą, vaikų lopšelio-darželio „Želmenėliai“, lopšelio-darželio „Šaltinėlis“, lopšelio-darželio „Nykštukas“ , lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“, lopšelio-darželio „Rūta“, lopšelio-darželio „Pasaka“, vaikų lopšelio-darželio „Rasa“, „Žiburėlio“ mokyklos-daugiafunkcinio centro, „O lia lia mažyliai“, sportinių šokių studijos „Pūkas“, Marijampolės meno mokyklos,  „Opa Dance“, „Opa Mergytės“ ir „Opa Nykštukas“ pasirodymus. Puikią nuotaiką kūrė įvairūs judrūs žaidimai, kurie varžytis kvietė ir mažuosius, ir jų tėvelius. Šventės pabaigoje susirinkusieji su susidomėjimu stebėjo keturkojų pasirodymą ir klausė naudingų patarimų. Visos šventės metu susirinkusieji galėjo išbandyti įvairias veiklas ir edukacijas. Šaudymas, molio katinėlių lipdymas, turimų žinių patikrinimas, pynimas, burbulų pūtimas, pojūčių atradimas, sportas, vaidinimai ir daugybė kitų veiklų, kurias susirinkusiems dovanojo Balsupių kaimo bendruomenės, Šunskų kaimo bendruomenės, Marijampolės maltiečių grupės ir Sasnavos vaikų ir jaunimo gerovės centro „Židinys“ vaikų dienos centrai, „Robotikos akademija“, Marijampolės meno mokykla, „Lispa“, „Aikivaras“ , Marijampolės moksleivių kūrybos centras, Marijampolės socialinės pagalbos centro Globos centras ir Paramos šeimai padalinio Igliaukos seniūnijoje Vaikų dienos centras, „Brick4Kidz“, Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka, „Pojūčių namas“, Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejus, Marijampolės kultūros centras, Dramos teatro studija, „Tornadas“ , Šauliai.

Šeimų šventės vinis – vaikų vežimėlių slalomas

Pirmą kartą Lietuvoje organizuotas vaikų vežimėlių slalomas nepaliko abejingų. Šią rungtį išbandyti pirmieji ryžosi mažieji marijampoliečiai. Stebėję geras vaikų emocijas prie starto linijos išsirikiavo ir tėveliai. Prireikė net šešių startų, kad galėtų sudalyvauti dauguma norinčių, nors teisybės dėlei, reikėjo dar šešių, kad visi būtų galėję išbandyti šią pramogą.

Mažieji nestokojo azarto trasa stumdami vežimėlius, o suaugusieji parodė, kad vaikiškas vežimėlis yra tikra transporto priemonė, kurį reikia gebėti valdyti. Paklausti ar smagu buvo pasivaržyti ir ar vežimėlių stūmimas nesukėlė minčių pagausinti savo šeimą dar vienu mažuoju, kai kurie tėveliai atviravo, kad svarsto apie tai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite