Angle down Atgal

Savivaldybės vadovai pasveikino Prezidento ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanotą Šimonių seniūnijos gyventoją Janiną Sabalienę

Lietuvos Respublikos Prezidentas Motinos dienos proga už nuopelnus motinystei, globai ir rūpybai, už atsakingumą, įkvepiantį pavyzdį bendruomenei ir visiems Lietuvos žmonėms apdovanojo ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu Šimonių seniūnijos gyventoją Janiną Sabalienę.

Gegužės 18 d. Šernupio kaime jaukioje sodyboje gyvenančią penkių vaikų mamą pasveikinti atvyko Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas, mero pavaduotojas Augenijus Cesevičius ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Ingrida Bernatavičienė.

Savivaldybės meras pasidžiaugė, kad Kupiškio rajone yra tokių gražių, vieningų ir įkvepiančių šeimų, kurios puoselėja šeimos vertybes, užaugina dorus, atsakingus ir pilietiškus žmones.

Savivaldybės vadovai nuoširdžiai sveikino J. Sabalienę gavus garbingą apdovanojimą, linkėjo stiprios sveikatos, artimųjų meilės ir pagarbos bei įteikė atminimo dovanas. Taip pat J. Sabalienei įteikta Savivaldybės mero pasirašyta padėka už rūpestį, atsakingumą, atsidavimą ir pasiaukojimą motinystei bei įkvepiantį pavyzdį bendruomenei.

Dar kartą sveikiname gerb. Janiną su išskirtiniu apdovanojimu!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite