Angle down Atgal į straipsnį

Savivaldybė atsakė, ką darys su žuvusiu Spaudos ąžuolu

Skaitytojų komentarai

Tik ne Šiauliuose 88.119.131.239
Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos... Tik ne Šiauliuose. Šiaulių konservatoriai nė žodeliu neužsistojo naikinamų medžių.

Kai 90.131.45.38
Tokio bukumo purvasklaida, tai gerai, kad ir ju simbolio nebera

Rūtenis 172.24.6.3
Nematau tokio reiškinio, kad ta žiniasklaida būtų ištisai visa buka. Kokie patys- tokia ir žiniasklaida. Bet sutinku, kad žiniasklaida turėtu būti šiek tiek švaresnė, nei kad yra dabar ir noriu, kad ji mus auklėtu ir rodytu mums tiesos kelią.

naikintuvų miesto balsas 78.57.241.63
mirtis laukia ir liepų prie buvusių inžinierių namų Vilniaus g ,naujai išklotas šaligatvis iremino medžius visiškai , jei nebus išluptos tos trinkelės aplink medžius bent vieno kvadrato plote , pats taip padarysiu .

Rūtenis 172.24.6.3
Gerai suprantu, jog fizrukas neleis savo pagyrūniškos veiklos įprasminimo- debiliškos instaliacijos ŠIAULIAI ŠVIEČIA demontavimo, bet bent jau ją uždengti specialiu statybiniu tinklu, tuo parodydami savo gėlą, kad yra pražudytas ąžuolas, tai mes tikrai tą galime padaryti.

Rūtenis 172.24.6.3
Turiu pasiūlymą- ŠIUO METU, KAI KIEKVIENAM ŠIAULIEČIUI YRA LIŪDNA DĖL PRARASTO ISTORINIO ĄŽUOLO GALIŪNO, SIŪLAU BENT MĖNESIUI DEMONTUOTI ŠALIA ĄŽUOLO ESANTČIĄ DEBILIŠKĄ INSTALIACIJĄ- ŠIAULIAI ŠVIEČIA. Užteks mūsų miestą teršti debiliškomis makabrijomis. kai aplink tiek daug pagyrūniškumo ir nekompetencijos, o kai pradėsime kažkiek atsitiesti, tai gal ir galėsime pasipuošti instaliacija- ŠIAULIAI STENGIASI.

Rūtenis 172.24.6.3
Turėjo būti- ESANČIĄ.

na 90.131.45.38
Ir priekvailis, geda net skaityri nesibaigiancius monologus

Rūtenis 172.24.6.3
Jei gėda skaityti, kad net ausys kaista, tai rankomis prispauskite ausis ir tuomet vis tiek skaitykite, gal ką permanysite. Skaitymas- šviesa, neskaitymas- tamsa.

Rūtenis 172.24.6.3
Norėčiau palinkėti savivaldybės klerkams ir klerkiukams nesėdėti savo pribezdėtuose kabinetuose ištisai per visą dieną, o bent retkarčiais apsilankyti savivaldybės inicijuotose statybose ar rekonstrukcijose ir tuomet bent kažką matytu ir suprastu. Aišku, kad suprastu kažką vykstančiuose procesuose, reikia turėti ir smegenų, o ir atitinkamo išsilavinimo bei profesionalumo, o kai tuo tarpu, šiandieninis klerkiukas paprastai tėra baigęs kokius vadybininko moksliuką ar administravimo ir tuo būdu jis žinių kaip ir neturi. O kas dėl prarasto ąžuolo, tai pastebėjau, kad jis vis tik yra išleidęs kelias žalias ataugas savo šakose, tai gal arboristai bent už tuos gautus 10K miesto iždo pinigus, galėtu juos įskiepyti kokiam jaunam ąžuolui, o tas būtų kur nors pasodintas netoli savo tėvo vietos, nors bent taip būtų savotiška istorinė tąsa.
Parašykite komentarą

Prisijungę, komentaruose galėsite talpinti video, kurie susiję su straipsniu. Prisijungti

Taip pat skaitykite