Angle down Atgal

Šalčininkų rajone VSAT pareigūnai su įkalčiais pričiupo rūkalų vežiką

Šalčininkų rajone Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai su įkalčiais sulaikė kontrabandines cigaretes vežusį vietinį gyventoją.

Trečiadienį Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos ir Specialiosios paskirties skyrių pareigūnai ties Šalčininkų rajono Naujakiemio kaimu, kelyje Šalčininkai – Vilnius, patikrinti sustabdė automobilį „Toyota Yaris“.

Lietuviškais registracijos numeriais pažymėtą mašiną vairavo 50-metis Šalčininkų gyventojas.

Transporto priemonės apžiūros metu jos bagažinėje rasti 2 tūkst. pakelių cigarečių „NZ Gold“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis Pagėgių pasienio rinktinėje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Jį tęsę VSAT pareigūnai Šalčininkuose atliko kratas minėtam vyrui priklausančiose gyvenamosiose ir pagalbinėse patalpose. Ūkiniame pastate rasti dar 800 pakelių cigarečių „Minsk Capital“ ir „Fest“. Šie rūkalai taip pat paženklinti Baltarusijos akcizo mokesčio ženklais.

Iš viso į VSAT pareigūnų rankas pateko 2 tūkst. 800 pakelių cigarečių.

Kontrabandiniai rūkalai ir automobilis laikinai saugomi VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje. Šalčininkietis iš pradžių buvo uždarytas į Viešvilės pasienio užkardos laikino sulaikymo patalpą, o vėliau, po apklausos, iš jos paleistas. Jam skirta kardomoji priemonė rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Vyrui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite