Angle down Atgal

Šalčininkų rajone policijos pareigūnai aptiko naminės ir kontrabandinių rūkalų

Šalčininkų rajono gyventojo vairuojamame automobilyje rasta apie 50 litrų naminės degtinės, supilstytos į plastikinius butelius. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 2 d.).

Birželio 14 d. apie 6 val. kelyje Baltoji Vokė–Pagiriai–Kirtimai patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „Škoda Octavia“. Paaiškėjo, kad vilnietei priklausančią transporto priemonę vairavo Šalčininkų rajono, Jašiūnų miestelio gyventojas (gimęs 1968 m.). Patikrinimo metu vyras patikino, kad draudžiamų daiktų neturi, tačiau, patikrinus automobilio bagažinę bei saloną, rasti polietileniniai maišai, kuriuose buvo plastikiniai buteliai su namine degtine. Iš viso automobilyje rasta apie 50 litrų naminės degtinės.

Atlikus kratą Jašiūnų gyventojo namuose, rastas galimai suklastotas vairuotojo pažymėjimas. Automobilio savininkės (gimusios 1972 m.) bute sostinės Šilutės g. kratos metu rasta apie 17,5 litrų skaidraus skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą, 24 butelių degtinės, nepaženklintų Lietuvos Respublikos nustatyto pavyzdžio banderolėmis, bei 204 pakeliai cigarečių, nepaženklintų Lietuvos Respublikoje nustatyto pavyzdžio banderolėmis.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 2 d.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite