Angle down Atgal

Šakynoje paminėta bendruomenių diena

Šviesų ir saulėtą birželio šeštadienį Šakyna sulaukė didelio būrio svečių. Į Mažąją Lietuvos kultūros sostinę  susirinko būrys kaimyninių  bendruomenių: Gruzdžių, Kruopių, Piktuižių, Žarėnų, Kurtuvėnų ir Aukštelkės.

Į bendruomenių sąskrydį atvyko Seimo narės R. Baškienės patarėja A. Grakauskienė, Šiaulių rajono savivaldybės tarybos nariai I. Venciuvienė, A. Mačiulis, kurie pasidžiaugė Šakynos seniūnijos ir vietos bendruomenės atliekamais darbais, siekiu puoselėti savo krašto grožį. Šakynos seniūnas M. Gedvila pasveikino visus dalyvius, palinkėjo gražaus bendravimo ir sėkmės sportinėse varžybose. Šventėje taip pat dalyvavo Šiaulių rajono  VVG pirmininkas P. Zaveckas su savo kolegėmis. P. Zaveckas pasidžiaugė Šakynos bendruomenės ir jos pirmininkės S. Kreimerienės aktyvumu, energingumu ir dideliu ryžtu.

Bendruomenių sąskrydžio dalyviai varžėsi tokiose rungtyse, kaip „Futbolas su sijonais“, „Stipri rankelė“, „Bėgtraukis“ ir kt. Mažieji šventės dalyviai, prisimenant tik ką praėjusią vaikų gynimo dieną, maudėsi putų šou, dalyvavo spalvotų miltelių mūšyje, pūtė muilo burbulus ir linksminosi kituose užsiėmimuose su animatoriais.

Šakynos seniūnas M. Gedvila, visoms dalyvavusioms bendruomenėms padėkojo ir įteikė Šiaulių rajono savivaldybės užsakytus gamtą tausojančius ir saugančius  daugkartinio naudojimo maišelius. Šakynos bendruomenės pirmininkė Saulė Kreimerienė dėkojo šventės svečiams, dalyviams ir visiems prisidėjusiems prie renginio organizavimo.

Vakare gerą nuotaiką ir smagias dainas dovanojo „Du Donatai“. Išsimaudę spalvotų miltelių mūšyje ir putose, visi dalyviai buvo pakviesti į bendrą šokį. Šventę užbaigė Rimanto Mickevičiaus atliekamos dainos.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite