Angle down Atgal

Šakių rajone pareigūnai aptiko naminės degtinės fabrikėlį

Trečiadienio popietę Šakių rajone pareigūnai aptiko įrangą naminei degtinei gaminti ir alkoholio kvapą turinčio skysčio.

Policijos departamento duomenimis, birželio 1 dieną 15 val. Šakių rajone, Šilgalių kaime, Šilgalių gatvėje, sodyboje, rastas ir paimtas aparatas naminiams stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti, talpa su viduje esančiu apie 1400 litrų geltonu skysčiu, galimai raugu ir plastikinės talpos su skysčiu, turinčiu specifinį namų gamybos alkoholinių gėrimų kvapą (apie 220 litrų). Pradėtas ikiteisminis tyrima.

Tą pačią dieną Sodų gatvėje, 50 metų vyro namuose, rastos ir paimtos 4 plastikinės 20 litrų tūrio talpos su skaidrios spalvos skysčiu, turinčiu specifinį namų gamybos alkoholinių gėrimų kvapą, 1 litro tūrio stiklinė talpa su skysčiu, turinčiu specifinį namų gamybos alkoholinių gėrimų kvapą, ir 3 litrų tūrio stiklinė talpa su skysčiu, turinčiu specifinį namų gamybos alkoholinių gėrimų kvapą. Viso šiose talpose buvo rasta ir išimta apie 74 litrai skysčio, turinčio specifinį namų gamybos alkoholinių gėrimų kvapą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite