Angle down Atgal

Rusijos politikai neigia žinią apie ultranacionalistų lyderio V. Žirinovskio mirtį (atnaujinta)

Rusijos politikai penktadienį paneigė pranešimą apie ultranacionalistinės Liberalų demokratų partijos (LDPR) lyderio Vladimiro Žirinovskio mirtį nuo koronavirusinės infekcijos komplikacijų.

Anksčiau antradienį naujienų agentūra „RIA Novosti“ citavo parlamento aukštųjų rūmų – Federacijos Tarybos – narį Aleksandrą Proniuškiną, sakiusį kad 75 metų V. Žirinovskis mirė penktadienį vienoje Maskvos ligoninėje.

Tačiau žemųjų parlamento rūmų – Valstybės Dūmos – pirmininkas Viačeslavas Volodinas neilgai trukus savo „Telegram“ kanale parašė, kad V. Žirinovskis tebėra gyvas.

„Visus, nerimaujančius dėl Vladimiro Volfovičiaus Žirinovskio, noriu nuraminti – jis gyvas. Jo būklė iš tikrųjų sunki, – rašo V. Volodinas. – Šiandien jam atliko kompiuterinės tomografijos tyrimą. Mes dėl jo jaudinamės, gydytojai dėl jo kovoja.“

Ūmaus būdo politikas vasario 2 dieną buvo hospitalizuotas dėl sunkios formos COVID-19 ir buvo ne vieną kartą paniręs į komą.

Rusijos sveikatos apsaugos ministerija taip pat paneigė pranešimus apie V. Žirinovskio mirtį ir pareiškė, kad jo „būklė stabili“, o gydytojai teiokia „visą įmanomą pagalbą“.

„RIA Novosti“ žinutė apie V. Žirinovskio mirtį greitai buvo pašalinta.

„Kategoriškai atmetame melą apie Vladimiro Žirinovskio mirtį, – sakoma LDPR frakcijos Valstybės Dūmoje „Telegram“ pranešime.

 

BNS

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite