Angle down Atgal

Rugsėjo 14-oji: vardadieniai, astrologija

Rugsėjo 14-oji – Šv. Kryžiaus išaukštinimo diena.

Kryžius lietuviams krikščionims itin svarbus. Lietuva kartais vadinama Kryžių šalimi. Nuo krikščionybės įvedimo laikų Lietuvoje pradėti statyti kryžiai kryžkelėse, prie namų. Garsus ir Kryžių kalnas Šiaulių krašte. Žmonės ne tik iš Lietuvos, bet ir atvykę iš kitų šalių stato čia kryžius dėkodami Dievui ir prašydami jo pagalbos.

Ant kryžiaus buvo nukryžiuotas Jėzus Kristus, tokiu būdu atpirkęs visos žmonijos nuodėmes. Tad kryžius – tarsi kančios ir skausmo medis. Kryžius kartu ir gėrio bei tiesos pergalės, Kristaus stiprybės ženklas.

Rugsėjo 14-oji, antradienis, 257-oji metų diena (antroji 37-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 108 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Eisvina, Eisvinas, Eisvinė, Krescencijus;

rytoj: Nikodemas, Rimgailė, Viskanta, Viskantas, Vismantas, Vismantė, Vismilas, Vismilė, Visminas, Visminė;

poryt: poryt: Edita, Eufema, Eufemija, Gediminas, Jogintė, Kornelija, Kornelijus, Liaudvilas, Liaudvilė, Pimė, Rimgaudas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.47, leidžiasi 19.42. Dienos ilgumas – 12.55.

Šiandien – antroji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Mergelės ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Kadangi neįmanoma išvengti gimimo ir mirties, belieka mėgautis intervalu“ (Dž. Santajana).

***************

Astrologinė prognozė rugsėjo 14-ajai, antradieniui

AVINAS. Šiandien kils keistų idėjų, keisis nuotaikos ir nuomonės. Tai, kas atrodė priimtina ir teisinga, staiga gali prarasti savo esmę. Nesivelkite į jokias aferas. Labai svarbu nepažeisti profesinės ir pilietinės etikos, įstatymų.

JAUTIS. Šiandieniniai kontaktai, pasiūlymai gali jus supainioti, suteikti nerealių iliuzijų. Verčiau nesusigundykite abejotina papildoma veikla ar uždarbio šaltiniu, kurio procesas neaiškus, negarbingas.

DVYNIAI. Šiandien ne tik kitais, bet ir savimi nelabai verta tikėti. Sumanymus ir jausmus reikėtų labiau subrandinti. Saugokitės vagių, aferistų, nežiopsokite prie vairo.

VĖŽYS. Labai lengva susipainioti ideologinėse nuostatose, įvairiose teorijose. Svarbu nepulti sekti apgaulingais, veidmainiškais „guru“, atsirinkti informaciją ir neplatinti melagienų.

LIŪTAS. Galite sėkmingai panaudoti savo kūrybinius gabumus, gerą iškalbą. Kils pagunda įsitraukti į spontanišką nuotykį, finansinę avantiūrą. Saugokitės sukčių. Labiau prižiūrėkite vaikus.

MERGELĖ. Ši diena žada keistus kontaktus ar įvykius, kurie palies jūsų draugus, artimuosius. Neskubėkite pasirašyti sutarčių, prisiimti įsipareigojimus, žadėti. Savo neįprastu elgesiu jūs galite pakirsti kažkieno pasitikėjimą.

SVARSTYKLĖS. Šiandien bus nelengva atskirti tikrą informaciją nuo dezinformacijos, patikimus žmones nuo aferistų. Gali būti, kad iš keblios situacijos reikės gelbėti kolegą ar šeimos narį.

SKORPIONAS. Šiandien labai svarbu tinkamai elgtis su pinigais, dokumentais, viešaisiais pirkimais, sąmatomis, nes padarytos klaidos kirstų per kolektyvo pasitikėjimą jumis. Nesivelkite į aferas, viską tikrinkite. Saugokitės vagių, sukčių.

ŠAULYS. Įtakingi draugai, apsukrūs užsieniečiai gali padėti realizuoti troškimus. Tačiau dar labiau tikėtini tušti pažadai, apgaulingi kurstymai. Atsargiai elkitės su technika, saugokitės vagysčių.

OŽIARAGIS. Jus domins kitiems nesuprantami dalykai, įvairios teorijos, tarp jų ir labai abejotinos vertės. Būste nusiteikę tvarkyti konfidencialius reikalus. Pasistenkite būti įžvalgesni, objektyvesni.

VANDENIS. Tikėtini pokyčiai santykiuose su draugais, giminaičiais. Derėtų išsiaiškinti mažus nesusipratimus, švelninti nuomonių skirtumus. Pasistenkite atsižvelgti į pašnekovų jausmus ir poreikius.

ŽUVYS. Regis, negalėjimas paveikti situacijos jus veiks dvejopai. Tai gali pažadinti aklą pyktį arba paskatinti jus atsipalaiduoti ir tiesiog pasikliauti likimu. Saugokitės vagių, aferistų. Venkite svaigalų ir kvaišalų.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite