Angle down Atgal

Retro stilius: kokios praeities tendencijos aktualios šį sezoną?

Įkvėpimas, ateinantis iš praeities, daro įtaką mados tendencijoms kone kiekvieną sezoną. Vadinamasis vintage stilius tebelieka ant bangos, o stileivos jį ar jo detales mielai naudoja kurdamos elegantiškus ar net itin ekstravagantiškus įvaizdžius. Taigi, įkvėpimo galima semtis iš daugybės skirtingų laikotarpių: tarpukario elegancija, hipiški 70-ųjų įvaizdžiai ar disko era puikiai papildys stilių ir leis atrodyti išskirtinai. Be to, minėti stiliai - absoliučiai ne riba jūsų fantazijai bei išmonei.

Tačiau kyla klausimas: kokios retro tendencijos madingos šį ar ateinantį sezoną? Kviečiame apsidairyti - aktualiausios stiliaus idėjos bei tendencijos.

Platėjantys džinsai

Platėjančio silueto kelnės madingos jau ne vieną sezoną, tačiau siūlome išmėginti drąsų ir abejingų nepaliksiantį variantą - hipiško stiliaus džinsus su itin plačiomis klešnėmis. Ir jie puikiai tiks ne vien prie itin laisvo stiliaus ar bohemiškumu dvelkiančių derinių! Visa paslaptis - spalvos pasirinkimas. Tamsesnės spalvos ar lygiai spalvinto džinsinio audinio kelnės bus universalesnės ir puikiai tiks prie elegantiškų švarkų ar paltų, taip sukurdamos kontrastingų detalių įspūdį. Tačiau nespjaukite į raštuotus (pavyzdžiui, batikos stiliaus), plėšytus ar trinto audinio džinsus. Tai bus tikra odė gėlių vaikams ir nerūpestingam istoriniam laikotarpiui!

 

 

 

Akį traukiantys aukštakulniai

Nors vadinamųjų aukštakulnių-žudikų, itin traukusių akį, bet nebuvusių patogiausia avalynės opcija, era jau praėjo, tai nereiškia, kad jūsų bateliai negali tapti pagrindiniu įvaizdžio akcentu. Ir įkvėpimas iš praeities čia išties tinka. 80-ųjų bei 90-ųjų eklektiką menantys ryškiaspalviai, lakinės medžiagos aulinukai vis dar aktualūs (jei dar neįsigijote - suskubkite!), tačiau šį sezoną karaliauja elegantiški aukštakulniai su dirželiu per pėdą ir bloko formos kulnu, primenantys praėjusio amžiaus vidurio eleganciją. Derinkite prie suknelių, sijonų, kostiumėlių - šiai klasikai nėra netinkamo derinio ar laiko.

 

 


 

Aukso amžius… detalėms

Paauksuoti akcentai aprangoje - kontraversiška tema. Viena vertus, jos sukuria prabangos įspūdį bei niekuomet neišeina iš mados, tačiau tuo pačiu riba tarp stilingumo bei beskonybės gali būti itin plona. Kaip to išvengti? Mažiau visuomet yra daugiau: derinkite aukso spalvos detales prie kuklios ir elegantiškos aprangos, o taip pat visuomet rinkitės tik vieną blizgų akcentą.

Įkvėpimo semkitės iš garsiausių XX amžiaus mados ikonų: Jackie O, Audrey Hepburn, Coco Chanel… Šį sezoną puikiai tiks minimalistiniai aukso spalvos auskarai, rankinė, puošta šios spalvos detalėmis, žemakulniai bateliai su sagtimi. Tai - amžina elegancija, prižadinsianti ir retro stiliaus sentimentą. Prie tokių detalių puikiai tiks romantiškai oficiali suknelė: rinkitės ilgesnes rankoves bei kelius siekiantį sijoną, sagas, pabrėžtą pečių liniją, gėlėtus audinius.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite