Angle down Atgal

Remonto darbai baigti – atidarytas ligoninės Chirurgijos skyrius

Po dvejus metus trukusių remonto darbų šiandien atidarytas Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės Chirurgijos skyrius. Jo atidarymo juostelę perkirpo Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis, Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės direktorius Artūras Vasiliauskas ir Chirurgijos skyriaus vedėjas  Rimvydas Kvedaravičius.

Atnaujinto skyriaus atidaryme dalyvavo Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojai Jurgita Šukevičienė ir Povilas Labukas, administracijos direktorė Ona Balevičiūtė ir jos pavaduotojas Giedrius Griškevičius, tarybos nariai, Seimo narys Robertas Šarknickas, kiti garbūs svečiai.

„Atnaujinti šį skyrių norėjome jau prieš porą metų, tačiau pirmą kartą paskelbus viešųjų pirkimų konkursus neatsirado tiekėjas arba pasiūlymo kaina buvo per didelė, tad  teko nutraukti viešųjų pirkimų procedūras. Tuomet savivaldybė priėmė drąsų ir ryžtingą sprendimą – skolintis 1 mln. Eur, o kitus  412 tūkst. Eur pridėjome iš savivaldybės biudžeto ir šiandien Chirurgijos skyrius jau renovuotas. Jame nuo pat jo įkūrimo – 1983 m. buvo atliekami tik kosmetiniai remonto darbai“, – apie ilgai trukusias viešųjų pirkimų procedūras ir remonto darbų finansavimą pasakojo Alytaus miesto savivaldybės meras N. Cesiulis.
Atnaujintu Chirurgijos skyriumi džiaugiasi ir jo personalas – palatose šviesu ir erdvu, įrengti nauji sanitariniai mazgai, sumontuotos naujos lovos ir kita reikalinga įranga. 

„Čia labai daug kas pasikeitė. Dvejus metus mes čia nebuvome. Įrengtos rekuperacijos, kondicionavimo sistemos, kiekvienoje palatoje – santechniniai mazgai. Dar šiandien po pietų į atnaujintą Chirurgijos skyrių bus perkelti kitame ligoninės skyriuje iki šiol gydyti ligoniai, o jau rytoj į šį skyrių bus guldomi nauji pacientai“, – Chirurgijos skyriaus pokyčiais džiaugėsi jo vedėjas R. Kvedaravičius.
Šiuo metu Chirurgijos skyriuje yra 31 lova, tačiau esant poreikiui lovų skaičius čia gali būti padidintas iki 43.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite