Angle down Atgal

Rekomenduojamos knygų naujienos rudens pabaigai

Internetinis knygynas www.knyguklubas.lt rekomenduoja dvi išskirtines knygų naujienas. Viena jų yra puikiai žinomų romanų „Gydytojas. Avicenos mokinys“ ir „Šamanas“ autoriaus Noah Gordon knyga „Vyndarys“. Antroji - rašytojo Anthony Doerris, prestižine Pulitzerio premija apdovanoto už romaną „Neregimoji šviesa“, knyga „Malonės sniegas“

Noah Gordon

Vyndarys

Iš anglų k. vertė Rima Rutkūnaitė

Alma littera

XIX a. Ispanija, vynuogyno savininko sūnus mėgina prasimušti gyvenime, bet viską sugriauna klastingas sąmokslas...

Nedideliame Šiaurės Ispanijos vynuogių augintojų kaimelyje Santa Eulalijoje gyvena Džuzepas. Jo tėvas turi juodųjų vynuogių ūkį. Aistrą vynuogių auginimui ir meilę gimtajai žemei bei žaviajai Teresai jaučiantis Džuzepas norėtų perimti tėvo ūkį.

Tuo tarpu Madride verda politinės intrigos: įtakingų pirklių ir didikų būrelis planuoja užgrobti valdžią. Į intrigų verpetą patenka ir būrys niekuo dėtų vaikinų iš Santa Eulalijos, tarp jų – ir Džuzepas. Vaikinas susiduria su visiškai nauju, iki tol nepažintu pasauliu.

„Nuostabi istorija apie geraširdį žmogų, kuris tiesiog bandė daryti tai, ką ir kiekvienas iš mūsų – gyventi gyvenimą kuo geriau ir teisingiau.“ – amazon.com

Anthony Doerr

Malonės sniegas

Iš anglų k. vertė Zita Marienė

Alma littera

Hidrologas Deividas Vinkleris gyvena Aliaskoje. Nuo mažumės pakerėtas sniego, kartais jis sapnuoja pranašiškus sapnus. Sykį susapnavęs, jog per potvynį neįstengia išgelbėti dukrytės Greisės, apimtas panikos pabėga kuo toliau, kad tik pakeistų ateitį. Kamuojamas kaltės ir nežinios, vienoje Karibų jūros saloje praleidžia dvidešimt penkerius metus. Bet kadaise Deividą išgelbėjusi šeima įtikina, kad jis turi grįžti į tėvynę ieškoti savųjų.

A. Doerrio knyga „Malonės sniegas“ sklidina ilgesio ir liūdesio, bet sykiu – gailestingumo šviesos ir atjautos žmogaus netobulumui. Ji kalba apie meilę, atleidimą ir gerumą, apie mažyčius kasdienius stebuklus, keičiančius mūsų gyvenimą, taip pat apie kuklią žmogaus, kaip biologinės rūšies, vietą didingame ir stulbinančiame gamtos pasaulyje.

Knygų ieškokite www.knyguklubas.lt.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite