Angle down Atgal

Realybės šou Tenerifėje dalyviai sulaukė ypatingos vilos šeimininkų dovanos: to nenusipirksi už jokius pinigus

Dar viena diena, dar daugiau netikėtumų realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ namuose. Dalyviams tenka įveikti vis daugiau stiprybės reikalaujančių užduočių ir taip išsaugoti savo sparčiai senkantį prizinį fondą. Tiesa, matydami jų pastangas, vis dažniau nusileidžia ir vilos šeimininkai – dalyviai sulauks tokios dovanos, kuri ne tik nėra įvertinama pinigais, bet ir išspaus ne vieno ašarą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Praėjusi laida pasibaigė intriga – kurie dalyviai pažeidė realybės šou taisykles ir stengdamiesi išvengti kamerų vieni kitiems rašė laiškelius? Dovilė neslepia – visi jie nenustoja apie tai kalbėti ir bando išsiaiškinti, kas galėjo taip pasielgti. Kaltininkų praėjusioje laidoje kol kas neišdavė ir vilos šeimininkai.

Šio trečiadienio laidoje nuolatos poruojamiems Dovilei ir Justinui teks įveikti pirmąją užduotį kartu – jiedu stos į kovą su vilos šeimininkais. Ar jiems pavyks nugalėti Žygį ir Gabiją ir bent taip sustabdyti prizinį fondą nuo nuolatinio mažėjimo?

Dar sunkesnė užduotis lauks kitų neretai poruojamų vilos gyventojų, Antano ir Gabrielės. Jiems teks šokti nuo 15 metrų aukščio uolos… Antanas dar realybės šou pradžioje pripažino, jog svajoja nušokti tiesiai į baseiną nuo prabangios vilos Tenerifėje stogo. Ši užduotis – puiki proga įrodyti, ar savo duotą žodį vaikinas pasiruošęs ištesėti. Ar jam pavyks?

Tačiau net ir po didžiausių sunkumų visuomet ateina visa tai atperkančios akimirkos. Štai Justinas pagaliau sulauks savo išsvajotojo masažo! „Šiame realybės šou aš išgyvenau labai daug pirmų kartų. Pavyzdžiui, kad ir šis masažas – niekuomet nesu to patyręs. Tą galės paliudyti mano draugai – jie juk mane žino!“ – neslėps džiaugsmo Justinas.

Galiausiai vilos šeimininkai apdovanos dalyvius tokia dovana, kurios nenusipirksi už jokius pinigus. Deja, ne visiems ja pavyks pasinaudoti taip, kaip norėtų. „Visi tai išpildė – nepasisekė tik man, kad ir kaip bebūtų liūdna. Bet yra, kaip yra“, – neslėpdamas liūdesio sakys Darjušas, o žiūrovai išgirs skaudžią jo istoriją.

Intrigų kupiną realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ stebėkite 24/7 per Go3 ir pirmadieniais-ketvirtadieniais 20.30 val. per TV3!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite