Angle down Atgal

Prisiekusieji nutarė, kad Amber Heard apšmeižė savo buvusį vyrą Johnny Deppą

JAV prisiekusieji trečiadienį nusprendė, kad aktorė Amber Heard (Amber Herd) apšmeižė savo buvusį vyrą Holivudo žvaigždę Johnny Deppą (Džonį Depą), kad šis esą prieš ją smurtavo, ir priteisė jam 15 mln. dolerių (apie 14 mln. eurų) kompensaciją.

Išnagrinėjusi įtemptą bylą dėl šeiminio smurto septynių narių žiuri Virdžinijoje priėjo išvadą, kad 2018 metais paskelbtame A. Heard straipsnyje išsakyti teiginiai apie jos neva patirtą „seksualinį smurtą“ yra juodinantys J. Deppą ir buvo parašyti turint piktavališkų ketinimų, tad aktorė buvo pripažinta kalta dėl šmeižto.

Tačiau prisiekusieji tai pat nutarė, jog A. Heard taip pat buvo apšmeižta A. Deppo advokato Adamo Waldmano (Adamo Valdmano), pasakiusio dienraščiui „Daily Mail“, kad aktorės pareiškimai apie patirtą smurtą tėra „pramanas“. Dėl to A. Heard buvo priteista 2 mln. dolerių (1,86 mln. eurų).

A. Heard sakė dėl tokio sprendimo „neapsakomai“ nusivylusi ir vadino nutartį „nesėkme“ moterims.

„Nusivylimo, kurį šiandien jaučiu, neįmanoma nusakyti žodžiais. Mano širdis sudaužyta, kad kalno įrodymų vis tiek nepakako atremti mano buvusio vyro neproporcingai galiai, įtakai ir poveikiui“, – sakoma A. Heard pranešime, paskelbtame paskebus nutartį.

„Esu juo labiau nusivylusi, ką šis verdiktas reiškia kitoms moterims. Tai nesėkmė... Tai nesėkmė idėjai, kad smurtas prieš moteris bus vertinamas rimtai“, – pridūrė ji.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite