Angle down Atgal

Praėjusią savaitę apie galimus aplinkosauginius pažeidimus gauti 793 pranešimai

Praėjusią savaitę, liepos 19–25 dienomis, Aplinkos apsaugos departamento (AAD) Pranešimų priėmimo tarnyba apie galimus pažeidimus gavo 793 pranešimus. Ne darbo metu gauti 577 pranešimai. Reaguodami į skubius pranešimus ne darbo metu, pareigūnai vyko į iškvietimus 43 kartus, sakoma pranešime.

Praėjusią savaitę Pranešimų priėmimo tarnybos darbuotojams apie žvejybos pažeidimus pranešta 35 kartus, medžioklę – 6 kartus. Dėl atliekų deginimo kreiptasi 45 kartus, netinkamo atliekų tvarkymo – 63, nuotekų – 32, vandens taršos – 26, neteisėtų kirtimų – 18, vandens apsaugos juostų pažeidimų – 19, vandens transporto priemonių pažeidimų – 22, oro taršos – 51, miškų – 4, saugomų teritorijų – 6, neteisėto grybavimo (uogavimo) – 1, kitos taršos – 7, dėl kitų pažeidimų ir konsultacijų kreiptasi 79 kartus.

Dėl į autoįvykius pakliuvusių laukinių gyvūnų kreiptasi 261 kartą (praėjusią savaitę – 123), dėl kitų įvykių su laukiniais gyvūnais – 148 kartus (praėjusią savaitę – 113).

Iš ne darbo metu gautų 577 pranešimų 43 buvo skubūs. „Skubūs pranešimai – tie, kurie patenka į skubaus reagavimo pranešimų sąrašą, patvirtintą Aplinkos ministerijos įsakymu. Į juos išvykti privaloma per pusvalandį pasyvaus budėjimo metu, per 1 val. – darbo metu. Į kitus pranešimus reaguojama eilės tvarka – t. y. per kuo trumpesnį laiką, bet ne vėliau kaip per 10 darbo dienų“, – paaiškina Pranešimų priėmimo tarnybos viršininkė Erika Baubaitė.

Apie žvejybos pažeidimus buvo pranešta 7 kartus, 2 kartus pranešta apie medžioklės pažeidimus, dėl atliekų deginimo kreiptasi 9 kartus, atliekų netvarkymo – 3, nuotekų – 8, vandens taršos – 7, kitų pažeidimų – 2, neteisėtų kirtimų – 1, vandens apsaugos juostų pažeidimų – 2, vandens transporto priemonių pažeidimų – 1, saugomų teritorijų – 1 kartą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite