Angle down Atgal

Policija paviešino vaizdo įrašą, kaip buvo sulaikytas E. Dragūnas: pareigūnų įžeidinėjimas ir smurtas

Lietuvos policija pasidalino įrašu, kuriame matyti, kaip sustabdomas ir sulaikomas dainininkas Egidijus Dragūnas-Sel'as. Vyras prieš pusantrų metų buvo sustabdytas pareigūnų už tai, jog vairuodamas naudojosi mobiliojo ryšio telefonu. 

 

„Ką pasirinktumėte Jūs?

Sutikti su padarytu pažeidimu ir susimokėti baudą, ar neigti kaltę, nevykdyti pareigūnų reikalavimų ir sukelti konfliktą, pasibaigusį sulaikymu

Šis viešo asmens konfliktas su pareigūnais nutiko daugiau nei prieš pusantrų metų ir šiuo metu narpliojamas teisme.

Versijų girdėjome daug ir įvairių, matėme kitos pusės viešinamus vaizdus, o jums siūlome pamatyti tikrą ir neiškarpytą vaizdą.

P. S. Atsiprašome už vairuotojo leksiką“, – rašo Lietuvos policija savo Feisbuko paskyroje. 

Etaplius.lt primena, kad incidentas, dėl kurio pradėta baudžiamoji byla, įvyko 2020 metų rugpjūtį Vilniuje, kai automobiliu „Bentley“ važiavusį ir, įtariama, telefonu kalbėjusį E. Dragūną sustabdė policija. Tarp atlikėjo ir pareigūnų įvyko konfliktas, buvęs SEL lyderis buvo uždarytas į areštinę.

E. Dragūnui buvo pateikti kaltinimai dėl pasipriešinimo policijai ir nesunkaus policininkų sveikatos sutrikdymo. 

Sužaloti policininkai iš atlikėjo prašo jiems priteisti apie 12 tūkst. eurų, sužaloti pareigūnai ilgą laiką negalėjo dirbti.

Vilniaus apskrities policijos atstovas šiame procese Viačeslavas Burneika BNS yra sakęs, kad per incidentą su E. Dragūnu nukentėjusiems policininkams darbovietė išmokėjo per 20 tūkst. eurų, vienas labai ilgai sirgo. Dabar šią sumą prašoma priteisti iš E. Dragūno.

Žinomas atlikėjas Egidijus Dragūnas teisme nepripažino kaltės per sulaikymą sužalojęs du Vilniaus policininkus. 

comment Skaitytojų komentarai (5)

Taip pat skaitykite