Angle down Atgal

Pirmą kartą Plungėje – šiuolaikinių scenos menų festivalis

Plungės kultūros centras, birželio 17 dieną kviečia į pirmą kartą organizuojamo projekto „Eksperimentinės meno jungtys“ renginius.

18.00 val. Kultūros centro rūsyje bus atverta ir pristatyta šiuolaikinio meno, instaliacijų, šviesų ir muzikos erdvė „Sklepas“, kurioje savo kūrybą pristatys net 12 jaunųjų menininkų iš visos Lietuvos: Ugnė Upė Pilitauskaitė, Jokūbas Venckus, Donatas Kuzminskas, Emilija Višinskaitė, Augustė Kunevičiūtė, Algis Sprindžiūnas, Mindaugas Riga, Simonas Kotovas, Eisvina Jurkevičiūtė, Simona Gabija Litvinaitytė, Karolis Šukaitis ir Viktorija Venckutė. Iki vidurnakčio erdvėje skambės speciali muzika, bus galima pamatyti tapybos, grafikos, instaliacijų, iliustracijų, scenografijų, monumentaliosios tapybos, graffiti, dizaino ir performatyvios fotografijų parodos „Įžvelgę ateitį“ darbus, netikėčiausiose Plungės kultūros centro rūsio erdvėse.

21.00 val. Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje skliautus užlies šiuolaikinės muzikos hitus, smuikais interpretuojančios grupės „Electric Ladies“, Lietuvos operos solistų grupės „Il Senso“ ir Plungės kultūros centro simfoninio orkestro atliekama muzika.

Po koncerto apie 22.30 val., Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios šventorių ir Plungės miesto viešas erdves papuoš meninių šviesų, 3D projekcijų ir muzikos speciali instaliacija. Vyks gatvės performansas „Muzikuojanti Vytauto gatvė“ su Klaipėdos Pilies teatro aktoriais. Vakarą vainikuos šokio etiudas „Šokantis miesto fontanas“ Senamiesčio aikštėje su Plungės kultūros centro šiuolaikinių šokių studijos ,,Hera“ ir ,,Eglės baleto studijos“ pasirodymu. Šiais renginiais prasidės ne tik projekto „Eksperimentinės meno jungtys“ veiklos, bet ir Plungės miesto gimtadienio šventė.

Projekto „Eksperimentinės meno jungtys“ organizatorius: Plungės kultūros centras, projekto veiklas iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Plungės rajono savivaldybė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite