Angle down Atgal

Permanentinis makiažas – šiuolaikinei moteriai

Mikropigmentacijos privalumus nuo šiol vertina tiek išvaizdos elementus susigrąžinti, pakeisti norinčios, tiek ir niekur nespėjančios, aktyvios moterys. Permanentinio makiažo pagalba vyresnės moterys gali atrodyti puikiai net ir garbiame amžiuje, kuomet veidą jau pakoreguoja raukšlės, raumenų disbalansas. Juk pasitikinti savo išvaizda moteris jaučiasi geriau, o tai įtakoja jos emocinį, bei socialinį gyvenimą.

Grožio tendencijos

Nesvarbu kokio amžiaus moteris bebūtų, joms yra būdinga rūpintis savo estetika, ypač veido sritimi. Juk veidas yra mūsų vidaus veidrodis, kuriam tikrai skiriame pakankamai daug laiko ir finansinių resursų. Anksčiau dailiosios lyties atstovės puošdavosi tik švenčių metu, dabartinis gyvenimo tempas ir konkurencija lemia, kad estetinė išvaizda pageidaujama bene kiekvieną dieną.

Šiuolaikinės 50 - 60-metės yra aktyvios, kuriančios, nestokojančios įvairių veiklų. Jos dėvi jaunatviškus rūbus, sportuoja, kitaip puoselėja vidinį ir išorinį grožį, ne paslaptis siekdamos atrodyti jauniau. Mūsų biologinis amžius neturi užgožti džiaugsmo gyventi, kai vakarų šalyse 70 - 80 metų moteris drąsiai ima makiažo priemones neribodama savęs taip išreikšdama save. Anksčiau močiutės galvas gaubė skaromis, kukliai slėpė savo grožį, bet laikai pasikeitė negrįžtamai, grožio standartai liberaliai išsiplėtė.

Permanentinis makiažas atvėrė galimybę atrodyti nepriekaištingai visas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Pamirškite nubėgusį tušą, lūpdažio tepimąsi ir kitas nepatogias situacijas, kai vis žvilgčiojame į veidrodį tikrindamos ar viskas gerai.

 

Permanentinio makiažo ištakos

Šiuo metu yra žinoma, kad šią procedūrą naudojo senovės Egipte, Romos imperijoje taip pat metraščiai įrodo, kad veido tatuiravimą praktikavo pietryčių Azijos moterys. Kaip ten bebūtų, vakarų šalyse visa tai prigijo tik 20a. pradžioje, kuomet vienas žymus Anglijos tatuiruočių meistras Sutherlandas amerikiečių aktorei suformavo rausvus skruostus. Grožio pasaulis pašėlo, visos norėjo turėti naujus bruožus arba kurti juos kitoms moterims. Bandant, tobulinant atlikimo techniką, kuriant naujas priemones prasidėjo nauja - permanentinio makiažo era.

 

Mikropigmentacijos tikslas

Keičiantis mados tendencijoms, kurios apima visas gyvenimo sritis, kinta bei tobulėja visi. Kas tiko ir buvo priimtina prieš 10 - 30 metų, netinka šiandien. Ryškūs, keistų formų sukurti veido bruožai tapo nepriimtini šiuolaikinėje visuomenėje. Naujosios kartos moteris trokšta išlaikyti, lengvai paryškinti savo grožį neatrkreipdama aplinkinių žvilgsnių sukurdama natūralumo iliuziją ilgalaikio makiažo pagalba. Patyrusi, kompetentinga specialistė pasistengs pabrėžti jau turimus unikalius bruožus, atsižvelgdama į jūsų situaciją. Permanentinis makiažas plačiai pritaikomas ir kaip estetinė plastikos chirurgija, po krūties vėžio atkuriamas spenelio piešinys, netekus piršto dalies ar nukritus nagams taip pat pasitelkiamas tikroviškas piešinys. Permanento pagalba sprendžiamos kompleksų, nepasitikėjimo savimi žmogiškos problemos.

Rekomendacijos po vizito

Permanentinis makiažas klientėms išsilaiko skirtingą laiko tarpą priklausomai nuo individualių odos savybių ir gyvenimo būdo. Keli paprasti patarimai gali prailginti šio makiažo išlikimo trukmę.

Makiažą galima atlikti bet kuriuo metų laiku, tačiau reikėtų pažymėti, kad mikropigmentacijos zona veikiama stiprių UV saulės spindulių blunka. Kaip ir saulė, bei soliariumas, taip ir įvairios druskos, prakaitas vargina odą, o tai silpnina makiažą. Iškart po procedūros jums reikėtų:

  • Nekrapštyti pažeistos odos.

  • Artimiausiomis dienomis kartą per dieną pigmentuotą zoną valyti distiliuotu vandeniu sudrėkintu vatos diskeliu.

  • Dvi savaites nesideginti saulėje, soliariume, pirtyje, nesilankyti kosmetologijos kabinete.

  • Nenaudoti jokių gijimą spartinančių tepalų.

Nuostabūs rezultatai

Nutarus apsilankyti pas permanentinio makiažo specialistą, reikėtų plačiau pasidomėti apie šią paslaugą teikiančius meistrus, išsirinkti jums tinkamą padės reprezentuojančios nuotraukos, atsiliepimai jau atlikusių šią procedūrą. Atkreipkite dėmesį ar meistro darbai jums priimtini, ar norėtumėte ir jūs tokiu pasipuošti. Ilgalaikis makiažas leis koreguoti antakių formą, spalvą, sukurti dailų lūpų kontūrą, paryškinti akis tarpblakstieliniu vokų makiažu. Ši procedūra yra tokia patraukli ir reikalinga, kad daugelis moterų nuolat nori grįžti atnaujinimui po keletos metų, ar pasitobulinti kitą veido zoną. Galima sakyti, kad permanentinio makiažo procedūros pasiūla Lietuvoje dar tik vejasi paklausą, neretai klientams tenka laukti vizito ištisus mėnesius pas gerą specialistą. https://vilma-permanent.lt/

 

Remiamas turinys

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite