Angle down Atgal

Pasveikinta 100-mečio sulaukusi Pakruojo rajono gyventoja

Daugybę metų Klovainiuose praleidusi ir jau kelis metus pas artimuosius Linkuvos seniūnijoje Gaižūnų kaime gyvenanti gerbiama Ona Valuntinienė  priėmė mero Sauliaus Margio, mero padėjėjos Simonos Lipskytės, Linkuvos seniūnės Gitanos Pašiškevičienės ir Rimkūnų kaimo bibliotekininko Marijaus Alenčiko sveikinimus.

Nuoširdžiausi linkėjimai senolei išsakyti neeilinio 100-ojo gimtadienio proga!
Svečiams buvo be galo smagu klausytis jubiliatės prisiminimų – jaunystės dienas ji prisimena lyg vakar ir stebisi „kaip galima būtų neprisiminti tokio spalvingo, bet deja greit prabėgančio gyvenimo...“. O gyvenime buvo visko – teko ištverti ir sunkumus Sibire, įvairias netektis, tačiau dabar džiugina vaikų ir anūkų dėmesys.
Senolė puikiai prisimena ir jaunystės laikų dainas, ir iki šiol dienas leidžia skaitydama spaudą, žiūrėdama televizorių, grožėdamasi kieme besiskleidžiančiais žiedais. Džiaugėsi jubiliatė ir gausiu sveikintojų būriu – ją prisiminė ne tik būrys artimųjų, bet ir klovainiečiai, vietos bendruomenės atstovai.
Meras S. Margis šimtametei linkėjo išlikti stipriai, dalintis savo sukaupta patirtimi ir žiniomis – juk rajono ilgaamžiai yra visų pasididžiavimas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite