Angle down Atgal

Pareikalauta lėšų ir profesionalių kūno kultūros pamokų

Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas Vilniuje susitiko su švietimo, mokslo ir sporto viceministru Linu Obcarsku bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Investicijų skyriaus vedėja Laima Kvaraciejiene.

Diskusijoje dėl Sporto ir sveikatingumo centro (akmeniškių dažniausiai vadinamo Naujosios Akmenės baseinu) statybos tolimesnio finansavimo meras V.Mitrofanovas pabrėžė, jog Savivaldybė artėja prie 50 procentų šio objekto finansavimo sumos. Tuo tarpu iš valstybės tegauta 20 procentų įsipareigoto prisidėjimo. Meras pabrėžė būtinybę kuo greičiau skirti likusias lėšas iš VIP (Valstybės investicijų programos), kad objektas būtų užbaigtas.

Pokalbyje apie kūno kultūros pamokų efektyvumą bendrojo lavinimo mokyklose V.Mitrofanovas primygtinai siūlė, kad ir XI – XII klasių moksleiviams, ir pradinukams tokias pamokas vestų šios srities profesionalūs pedagogai, o ne pradinio ugdymo mokytojai. Tuo pat metu turėtų būti išspręstas klausimas, kad jiems nebūtų finansinės skriaudos, sumažėjus darbo krūviui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite