Angle down Atgal

Panevėžyje nauja erdvė – įrengta ekstremalaus sporto aikštelė

Panevėžyje dar viena nauja erdvė – užbaigtas ekstremalaus sporto aikštelės įrengimas miesto Kultūros ir poilsio parke.

„Džiugu, kad sportu besidomintis jaunimas nuo šiol galės aktyviai leisti laisvalaikį dar vienoje naujoje miesto atviroje erdvėje. Įrengta ekstremalaus sporto aikštelė - vieta ne tik miesto bendruomenei, bet ir atvykusiems svečiams, joje taip pat bus organizuojamos įvairaus lygio sportinės varžybos, parodomieji, edukaciniai renginiai“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Kultūros ir poilsio parke esančioje aikštelėje įrengta apie 550 kv. ploto rekreacinė sporto erdvė, skirta riedučių, riedlenčių, paspirtukų ir BMX dviračių sportui, kurios pagrindinis tikslas – suteikti saugias sąlygas ekstremaliajam sportui. Tikimasi, kad ši nauja vieta pritrauks daug ekstremaliojo sporto entuziastų, bus išskirtinė ir progresuojanti – pritaikyta mėgėjams, pradedantiems, pažengusiems, profesionaliems sportininkams ir miesto svečiams.

Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu projektui skirtas 104 550 Eur (85 proc.) finansavimas iš valstybės biudžeto. Savivaldybės lėšų dalis – 18 450,00 Eur (15 proc.).

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite