Angle down Atgal

Pagerbti Mero padėkos vakaro nominantai

Miesto gimtadienio šventės metu, šeštadienį, pasveikinti ir apdovanoti keturi Mero padėkos vakaro nominantai, savo darbais, kūryba, iniciatyvomis prisidedantys prie Klaipėdos rajono klestėjimo.

„Metų bendruomenės lyderio“ nominacija įteikta Judrėnų bendruomenės pirmininkei Vilijai Norvilienei. Šio vardo ji nusipelnė už aktyvią bendruomenę stiprinančią veiklą, sėkmingai vykdomus projektus, įkvepiančią savanorystę ir nuotaikingą lyderystę.

Jaunimo organizacijos „Alterno“ vadovė Inesa Gaudutytė-Greivienė pelnė „Metų jaunimo iniciatyvos“ nominaciją. Įgyvendintas inovatyvus ir ne tik jaunimui reikalingas projektas – įrengta viešųjų paslaugų stotelė Gargždų jaunimo parke, kurioje nemokamai galima prisipūsti dviračių padangas, pasikrauti mobiliuosius įrenginius, paspirtukus.

Nominacija „Metų verslas“ iškeliavo UAB „Milviteka“ – už naujausių technologijų gamybą ir taikymą bei socialinį atsakingumą. Pernai ji parėmė Gargždų socialinių paslaugų centrą – skyrė lėšų nupirkti Vaikų dienos centro lankytojams stalo žaidimus, įrankius ir smulkią buitinę techniką maisto ruošai mokomosios virtuvės užsiėmimams. Taip pat įmonė kuria žaliąsias technologijas taip prisidedama prie tvarios gamybos bei gamtos saugojimo.

Dovilų etninės kultūros centro direktorė Lilija Kerpienė tapo „Metų kultūros žmogumi“. Centro vadovė ne tik puoselėja dviejų etnografinių regionų kultūrą, ją populiarina, bet vienija ir buria stiprią profesionalų komandą, kuri vykdo svarbius ir visuomenei įdomius etninės kultūros projektus. Į renginį negalėjusiai atvykti nominantei apdovanojimą perduos Dovilų etninės kultūros centro etnologas Jonas Tilvikas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite