Angle down Atgal

Pagerbti geriausi Alytaus sportininkai

Šiandien Alytaus sporto ir rekreacijos centre pagerbti geriausi 2021 m. sportininkai.

Į šventinį renginį susirinkusius sportininkus ir jų trenerius pasveikinti atvyko Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis, mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė, Kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininkė Nijolė Makštutienė, tarybos nariai, kiti garbūs svečiai.

“Ar gali būti kas geriau, nei metus pradėti nuo apdovanojimų. Šiandien mes galime pasidžiaugti tuo, ką jūs nuveikėte praėjusiais metais, o ką nuveikti tikrai buvo. Pažiūrėjus į jūsų atsidavimą ir įdėtą darbą, Alytaus miesto vardas skambėjo labai garsiai ne tik mūsų mieste, ne tik Lietuvoje ar Europoje, o ir visame pasaulyje. Ačiū už tai, ką darote. Jūs esate puikus pavyzdys mums visiems ir mūsų jaunajai kartai”, - sveikindamas sportininkus sakė Alytaus miesto savivaldybės meras N. Cesiulis.

Geriausiais metų sportininkais pripažinti Karolis Girulis, Lietuvos kulkinio šaudymo čempionas, užėmęs 25-28 vietą Tokijo olimpinėse žaidynėse (treneris Česlovas Pavilonis). Anicetas Čeponis, Lietuvos sunkiosios atletikos vicečempionas (treneris Tadas Statkevičius) ir Jūratė Česynaitė, Lietuvos kulkinio šaudymo čempionė, Baltijos taurės varžybų nugalėtoja (treneris Česlovas Pavilonis).

Metų sportininkų su negalia apdovanojimai įteikti Donatui Dundziui, 6 vietos laimėtojui Tokijo parolimpinėse žaidynėse, Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos vicečempionui (treneris Jonas Baltrušaitis), Rolandui Baranauskui, Lietuvos šaudymo iš lanko mišrių porų čempionui (trenerė Inga Timinskienė), Deimantei Naruševičiūtei, pelniusiai 3 vietą Europos kurčiųjų krepšinio čempionate (treneris Lukas Laurinaitis).

Metų moterų komanda pripažinta Alytaus „Prekyba-Parama“, Lietuvos tinklinio vicečempionė (treneris Kęstutis Pačėsa), o Metų vyrų komanda - Alytaus „Varsa-Stronglasas“, Lietuvos vyrų rankinio lygos vicečempionai (treneris Egidijus Petkevičius).

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite