Angle down Atgal

Nusipelniusiam tėčiui įteiktas LR Prezidento Gitano Nausėdos ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis

Šiemet LR Prezidentas Gitanas Nausėda pirmąkart Tėvo dienos proga apdovanojo nusipelniusius tėčius ir globėjus. Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis atkeliavo ir į mūsų rajoną. Taip pagerbtas Linkuvoje gyvenantis Alfonsas Ramutis Prakuraitis. Kadangi dėl sveikatos į Prezidentūrą A. R. Prakuraitis nevyko, Prezidento patarėja Rima Marčiulionytė ordiną nusipelniusiam tėčiui įteikė jo namuose.
 

A. R. Prakuraitis, anksti netekęs žmonos, vienas užaugino penkis puikius vaikus, kurie jam jau padovanojo didelį būrį anūkų ir proanūkių. Visi vaikai įgijo aukštuosius išsilavinimus ir dirba skirtingus, įdomius darbus. Pas tėtį grįžta policijos komisaras, krepšinio treneris, ind. veiklą vykdanti dukra, dar vienas sūnus dirba privačioje įmonėje, o jauniausias dirba vairuotoju. Nors ir nelengva buvo išauklėti būrį vaikų, pats A. R. Prakuraitis sukaupė 40 metų darbo patirtį, o dabar yra nuolat apsuptas mylinčių artimųjų dėmesio.

Nusipelniusį tėtį kartu su Prezidento patarėja pasveikino meras Saulius Margis, mero padėjėja Simona Lipskytė ir savivaldybės administracijos socialinės paramos poskyrio vedėja Ramunė Macijauskienė. A. R. Prakuraitis, sutikęs svečius, kukliai pasidalino mintimis apie prabėgusius metus, niekada nesiskundė dėl gyvenimo iššūkių, nes turi vaikus – didžiausią paramą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite