Angle down Atgal

Nugalėtojų taurė – „Rajono“ komandos krepšininkams

Dalyvauti sausio pabaigoje prasidėjusiose Ignalinos rajono vyrų krepšinio pirmenybėse norą išreiškė šešios komandos: „Rajono“, „Strigailiškio“, „Tverečiaus“, „Vidiškių“, „Gimnazijos“ ir „Paukščių“. Varžybų grafikas buvo pakankamai intensyvus, nes iki finalinių rungtynių buvo sužaista daugiau nei dvidešimt varžybų. Varžytis dėl trečios-ketvirtos vietos garbė teko „Paukščių“ ir „Tverečiaus“ komandoms, dėl pirmos-antros vietų kovėsi  „Rajono“ ir „Strigailiškio“ kamndų vyrai.

Pirmąsias rungtynes pavyko laimėti „Tverečiaus“ komandos krepšininkams, taigi trečiosios vietos taurė ir medaliai iškeliavo į Tverečių.

Finalinė kova dėl pagrindinės taurės ir varžybų „aukso“ buvo verta dėmesio ir susirinkusių žiūrovų plojimų. Ilgą laiką dešimties ir didesniu taškų skirtumu pirmavusius „Rajono“ komandos vyrus paskutiniame kėlinyje ne juokais prie sienos ėmė remti „Strigailiškio“ krepšininkai. Po taiklių metimų skirtumas tarp komandų dramatiškai mažėjo. Nuaidėjus finaliniam signalui jis buvo 90:91. Pergalę įtemptoje, permainingoje kovoje vis dėlto pavyko išplėšti „Rajono“ komandai. Nelengvas iššūkis ir emocinis krūvis teko ir šioms varžyboms teisėjavusiems krepšinio  teisėjų asociacijos „Rakta“ prezidentui Audriui Šalkauskui ir jo sūnui Aironui. Finalines varžybas stebėję komandų sirgaliai ir atėję žiūrovai patyrė išties nepakartojamų, gerų emocijų.

Atvirųjų Ignalinos rajono vyrų krepšinio pirmenybių vyr. teisėja Aušra Čeponienė džiaugėsi sklandžiai vykusiomis varžybomis, dėkojo komandų kapitonams Aivarui Lozdai, Gintarui Gruodžiui, Marijonui Milevičiui, Dovydui Gladkauskui, Juliui Lukijanskui ir Dovydui Šimkūnui, subūrusiems komandas ir atkakliai kovojusiems aikštelėje. Ji pasidžiaugė, kad su vyresniaisiais ryžosi susirungti ir jauniausia, „Gimnazistų“, komanda, kuri pirmenybėse pasitikrino savo jėgas, įgijo kovinės patirties.

Jaunimas ėmėsi ir atsakingo aikštės teisėjo vaidmens. Aušra Čeponienė dėkojo jauniausiam iš jų – Vidiškių gimnazijos vienuoliktokui Tomui Baubinui, šauniai susitvarkiusiam su paskirtu vaidmeniu. Pagyrė ji ir kitus aikštės teisėjus – Tadą Bernotą, Eimantą Stalygą. Žygimantą Kuldą, Miglių Veršekį, Mantą Mikučionį, bei varžyboms teisėjavusius komandų kapitonus Dovydą Gladkauską, Julių Lukijanską, Dovydą Šimkūną.

Rajono krepšininkų, šių pirmenybių nugalėtojų atvyko pasveikinti Ignalinos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Juozas Rokas ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Lina Gladkauskienė.

- Džiaugiuosi, kad buriatės į komandas, sportuojate, rodote gražų pavyzdį kitiems, skatinate sveiką gyvenimo būdą, - sakė Juozas Rokas, dėkodamas komandoms už iniciatyvas ir gražų žaidimą.

Jis ir  Lina Gladkauskienė įteikė „sidabro“ medalius „Strigailiškio“ komandos krepšininkams ir „aukso“ medalius „Rajono“ vyrams. Taurė buvo įteikta garbingą antrąją vietą pirmenybėse laimėjusios „Strigailiškio“ komandos kapitonui Juliui Lukijanskui, o pagrindinę Atvirųjų Ignalinos rajono vyrų krepšinio pirmenybių taurę atsiėmė „Rajono“ komandos žaidėjas Merkurijus Rybakovas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite