Angle down Atgal

Nestandartinės dovanos vyrams – kaip nustebinti ir pamaloninti

Kaip nustebinti vyrą? Dėmesys patinka daugeliui, tačiau ir dovaną gauti ne mažiau malonu. Kaip pasireiškia tas dėmesys – kiekvieno dovanojančio fantazijos reikalas. O štai apie praktiškas dovanas vyrams, kurios nustebina ir pamalonina, pakalbėsime išsamiau.

Santykis su vyru

Koks dovanojančio asmens santykis su vyru? Kitaip sakant – kas jums yra tas vyras, kuriam ruošiatės dovanoti dovaną? Sutuoktinis, viršininkas, bendradarbis, draugas, tėtis, dėdė, pusbrolis, brolis ar draugės vyras, kurį pamatysite pirmą ir gali būti paskutinį kartą? Atsakę į šį klausimą galėsite aiškiai nuspręsti, kokią dovaną ir už kokią pinigų sumą ieškoti. Vyrus irgi reikia lepinti, ypač per didžiausias metų šventes ar jų gimtadienį, nes šventės būna retai, dėl to nereikia itin taupyti. Ne visi vyrai domisi prekės ženklais, todėl reikėtų įvertinti ir tai nusprendžiant dovanų biudžetą.

Taip pat reikėtų pasidomėti vyro pomėgiais:

 • Ar vyras myli automobilius?

 • Ar jis mėgsta gaminti maistą virtuvėje arba ant grilio?

 • Ar dažnai keliauja darbo reikalais?

 • Ar naudojasi visomis šiuolaikinėmis technologijomis?

 • Ar sportuoja?

 • Ar mėgsta skaityti?

 • Ar augina barzdą?

 • Kaip mėgsta rengtis? Oficialiai ar kasdieniškai?

 • Ar yra kruopštus?

Galima dar keletą klausimų susirašyti ir gavus į juos atsakymus, jau galima pradėti rinkti dovanas.

Įteikimas – svarbu

Dovana dovanai nelygi, tačiau apie įteikimo procesą irgi reikėtų pagalvoti iš anksto. Pasakymas „čia tau dovanėlę turiu“ nesužavės bet kurio vyro. Reikia papasakoti istoriją, pakelti tostą, suvaidinti spektakliuką, įtraukti kitus žmones, jei dovana bus dovanojama kitų žmonių kompanijoje. Visa tai kartais labiau įsimena nei tas nedidelis dovanų maišelis.

Dovaną reikia tinkamai pristatyti, sukelti nekantrumą, šiek tiek priversti nervintis ir laukti. Visas šis procesas yra iš esmės dėmesio parodymas, nes būtent tuo momentu vyras tampa pasaulio ašimi. Visai nesvarbu, ar dovana dovanojama romantiškoje aplinkoje, ar darbe prie dešimties kolegų ar artimiausių žmonių ratelyje prie stalo.

5 dovanų idėjos vyrams

Kai vyrą gerai pažįstate, dovaną jam išrinkti nebus sunku. Bet čia pateiksime keletą dovanų idėjų, kurios galbūt bus kiek nestandartiškos. Visas dovanas galima įsigyti internetu el. parduotuvėje Pegasas.lt – taip nereiks lakstyti po parduotuves ir gaišti laiko. Geriau tą laiką skirkite pačiam jubiliatui, nesvarbu, kokia proga dovana bus dovanojama.

 1. Juosmens krepšys. Dovanoti odinę piniginę vyrui – klasika. Bet galima jį šiek tiek ir nustebinti padovanojant odinį juosmens krepšį. Tai savotiška rankinė-piniginė, tik pritvirtinama ant juosmens ar prie diržo. Taip saugiau laikyti pinigus, nes tokia piniginė sunkiai įveikiama kišenvagiams. Juosmens krepšys gali būti pasiūtas iš odos, dermantino, vandeniui nepralaidžios tekstilės, džinso medžiagos. Dėl to reikėtų pasidomėti, ar vyras mėgsta keliauti ir kokius rūbus mėgsta nešioti.

 2. Galvosūkis „Čerčilio viskio butelis ir cigaras“. Tai dovana, skirta tik atkakliems vyrams. Tai galvosūkis, kuriame reikia pajudinti smegenis ir kantriai atlikti tam tikrus veiksmus. Į butelį įkištas didelis cigaras. Butelyje esanti cigaro dalis turi dvi skylutes. Vienoje jų – varžtas užveržtas veržle, o kitoje – vielos kaištis. Butelyje dar įmestas nedidelis metalo gabalėlis – pusė šrato. Norint išimti cigarą iš butelio, reikia atsukti varžto veržlę ir ištraukti vielos kaištį. Kaip tai padaryti? Štai čia ir bus didžiausias iššūkis bet kuriam vyrui.

 3. Skirtingų spalvų kojinės. Dovanoti vyrams kojines tikrai nenuobodu, jei tos kojinės spalvingos ir net skirtingų spalvų. Pasaulyje skirtingų spalvų kojinės yra labai madingos. Lenkų startuolis Many Mornings, su kuriuo bendradarbiauja ir Lietuvos kompanijos, pasiūlys keletą labai įdomių kojinių variantų. Štai pavyzdžiui, „Craft beer“ vaizduoja alaus bokalus, o „Sloth life“ – labai lėtą gyvūną tinginį. Tiesa, gavus tokias kojines iš mylimos moters galima tai palaikyti savotišku priekaištu. „Back to the 90‘s“ primins jaunystę ne vienam vyrui, o „Summer cactus“ primins apie tam tikras charakterio savybes. Tokių spalvingų kojinių yra ir daugiau, todėl pažįstamam vyrui jas galima parinkti labai taikliai.

 4. Knygos. Jei vyras mėgsta skaityti, galima jam padovanoti vieną ar kelias knygas. Tai gali būti romanai, detektyvai ar motyvacinės knygos, kurios padėtų vyrams susidoroti su stresu, palaikytų, primintų apie tikrąją vyrišką jėgą. 

 5. Indai ir priedai virtuvei. Tai įvairūs termosai, puodeliai, gertuvės, išsiskiriantys savo forma ir stilistika. Internetu galima rasti visus jūsų poreikius atitinkančius indus: ir paprastus kasdienius, ir išskirtinius. 

Dovanų yra visokių, todėl svarbu žinoti šiek tiek papildomos informacijos apie žmones, kuriems jos atiteks. Net ir nedidelis puodelis kavai tinkamai įteiktas ir pristatytas gali sujaudinti ir net pravirkdyti net pačius rūsčiausius vyrus. Svarbiausia dovana vyrui visada buvo ir bus DĖMESYS.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite