Angle down Atgal

Nepavydėtina situacija: moteris negali mylėtis ir bučiuotis su savo vyru ketverius metus

28 metų Wynona Fenech iš Melburno, Australijos, kenčia dėl ginekologinių problemų, dėl kurių net menkiausias susijaudinimas sukelia jausmą, kad jos lytiniai organai „dega“.

Moteris paaiškino, kodėl po gimdymo ji negalėjo turėti lytinių santykių ir net bučiuotis su savo vyru.

Wynonai diagnozuota endometriozė – tai plačiai tarp jaunų moterų paplitusi liga. Endometrioze vadinamas į gimdos gleivinę panašaus audinio išvešėjimas už gimdos ribų, paprastai dubens organų pilvaplėvėje arba kiaušidėse. Nors liga yra nepiktybinė, endometrioidinio audinio išskiriami fermentai gali pažeisti aplinkinius audinius, o endometriozės židiniai prasiskverbia į kiaušintakius, tiesiosios žarnos sienelę, šlapimtakius, šlapimo pūslės sienelę ir kitus organus.

Moteris turi sveikatos problemų nuo 17 metų, tačiau simptomai pablogėjo po dukters gimimo. Dėl ginekologinių problemų lytiniai santykiai tapo nepakeliamai skausmingai.

„Mes negalėjome turėti lytinių santykių, nes tai buvo skausminga, bet taip pat negalėjome bučiuotis, negalėjau net laikyti savo vyro rankos. Bet koks seksualinis susijaudinimas man tapdavo nepakeliamai skausmingas“, – pasakojo moteris.

Buvo gimdymo moteriai buvo diagnozuota dar viena liga – vaginizmas. Tai nevalingas makšties kanalo suspaudimas.

Dabar Wynona turi naudoti makšties skėtiklį, norėdama atpalaiduoti makštį, o gydytojai pasiūlė pasidaryti plastinę operaciją. Po operacijos moteris vis tiek negalėjo turėti lytinių santykių, o endometriozė pasiekė 4 stadiją.

Parengta pagal užsienio spaudą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite