Angle down Atgal

Naudingi vyriški aksesuarai atostogoms - pažiūrėkite, ką verta turėti savo spintoje

Vos atšilus orams, imame planuoti savo atostogas. Daugelis, planuodami atostogų lagaminą, daug dėmesio skiria drabužiams ir aksesuarams. Dažniausiai atostogaujant norisi išsivaduoti iš oficialių drabužių, apsirengti kiek laisviau ir lengviau. Ir kartais netgi išbandyti derinius, kurių įprastai gal ir nedrįstumėte apsivilkti. Tad dažnas atsotogaudamas rengiamės kitaip ir nešiojame įvairius netradicinius aksesuarus. Nors dažnai manoma, kad puoštis mėgsta moterys, vyrai – ne išimtis. Apžvelkite sąrašą aksesuarų, kuriuos naudinga turėti atostogų metu.

Svarbiausias palydovas – akiniai

Nesvarbu, kur atostogausite ir kiek laiko truks Jūsų poilsis, be akinių atostogos retai įsivaizduojamos. Akiniai nuo saulės yra dažno vyro aksesuaras. Todėl tai turėtų būti vienas svarbiausių kelioninio krepšio elementų.

Planuojant atostogas gali būti puikus laikas atsinaujinti garderobą ir pasidomėti, kokie akiniai šiuo metu yra madoje. Tai aksesuarai, kurie gali pabrėžti Jūsų stilių ir originalumą. Akinius nuo saulės reikėtų rinktis pagal veido formą. Taip pat renkantis juos svarbu skirti dėmesio gamintojui. Atostogoms puikiai tinka žinomų mados namų, tokių kaip Gino Rossi ar Moschino akiniai nuo saulės. Tiesa, vyrai labai dažnai renkasi ir vadinamuosius lenktynininko akinius arba tokius, kurie yra su spalvotais stiklais. Dažnai tokius savo klientams siūlo UVEX gamintojas. Tai vyrų mėgstamas prekės ženklas. 

Be rankinės – nė žingsnio

Dar vienas svarbus aksesuaras, kurį pageidautina turėti atostogų kelioniniame krepšyje ar lagamine – tai rankinė arba piniginė. Ne tik moterims, bet ir vyrams šis aksesuaras yra labai svarbus. Atostogoms geriausiai rinktis lengvesnius ir mažesnius aksesuarus. Be to, per atostogas nebūtinai bus patogu naudoti aksesuarus, kuriuos nešiojate įprastai.

Pavyzdžiui, jeigu įprastai piniginę nešiojatės švarko kišenėje, atostogoms toks variantas gali netikti, nes greičiausiai kurorte nevaikščiosite su švarku ir rinksitės daug patogesnius drabužius. Tad ir piniginei gali tekti ieškoti kitos vietos. Arba rinktis kitą sprendimą – pavyzdžiui ant rankos užsineriamą didelę piniginę, kurioje tilps ir automobilio raktai, ir dar kelios smulkmenos.

Taip pat populiarus sprendimas atostogoms – ant liemens prisegama vyriška rankinė-piniginė. Tai geras pasirinkimas jeigu ketinate daug vaikščioti ir keliauti aktyviai. Ne visuomet patogu visą dieną rankoje laikyti piniginę. Todėl jos prisegimas prie juosmens atlaisvins rankas ir leis laisviau judėti. Galima rinktis įvairių dydžių, formų, spalvų ir gamintojų rankines ant juosmens. Populiarios odinės rankinės ant juosmens, LEVIS’S, NIKE rankinės ir kitos.

Kepurė visiems metų laikams

Nesvarbu, ar ketinate atostogauti žiemą, ar vasarą, greičiausiai kelionėje Jums tikrai prireiks kepurės. Kepurės vyrams yra neatsiejamas kelionių palydovas, kad ir kur vyktumėte. Todėl jai būtinai palikite vietos savo lagamine. Jeigu keliausite poilsiauti vasarą, rinkitės patogias kepuraites su snapeliu arba skrypėlę, kurią naudinga dėvėti viešint šiltuosiuose kraštuose. Atostogaujantiems žiemą, kepurė yra dar svarbesnė. Tad kepurės reikės bet kuriuo atveju. Platus kepurių pasirinkimas leis išsirinkti Jums labiausiai patinkančią kepurę, kuri užtikrins, kad atostogų metu jaustumėtės gerai.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite